فهرست
برنامه عجیب برای پرسپولیس؛ ۲۵ روز ۶ بازی
برنامه عجیب برای پرسپولیس؛ ۲۵ روز ۶ بازی

برنامه عجیب برای پرسپولیس؛ ۲۵ روز ۶ بازی

آی اسپورت - در روزهایی که باشگاه پرسپولیس حسابی به زمان بازی عقب افتاده‌ی این تیم با پیکان اعتراض دارد، برنامه‌ی عجیب سازمان لیگ برای پرسپولیسی‌ها تا پایان فصل اعلام شد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که از دو پنجره‌ی نقل و انتقالاتی محروم بوده‌اند و چند بازیکن آن‌ها هم مصدوم شده است، طبق برنامه‌ی اعلام شده باید در ۲۵ روز ۶ بازی در لیگ برتر انجام دهند.

پرسپولیسی‌ها که به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به فینال این رقابت‌ها ۳ بازیشان در لیگ برتر عقب افتاد، در اولین بازی خود باید روز دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه به مصاف پیکان تهران بروند. قرمزپوشان پایتخت که در این بازی علاوه بر مصدومان ملی‌پوش‌های خود را هم در اختیار ندارند حسابی به برگزاری این بازی در زمان فیفا دی اعتراض دارند.

شاگردان برانکو بعد از بازی عقب افتاده با پیکان، در تاریخ چهارم آذر ماه باید به مصاف تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی بروند. پرسپولیسی‌ها چهار روز بعد از بازی با تراکتورسازی، مقابل دیگر تیم تبریزی ماشین سازی در تبریز بازی می‌کنند. پنج روز بعد از بازی در تبریز هم شاگردان برانکو باید در تهران دومین بازی عقب افتاده‌ی خود را مقابل ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی برگزار کنند. پرسپولیسی‌ها پنج روز بعد از بازی عقب افتاده مقابل ذوب‌آهن باید به اصفهان بروند و آخرین بازی عقب افتاده‌ی فصل خود را مقابل سپاهان مدعی امیر قلعه‌نویی برگزار کنند. آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ هجدهم هم روز بیست و سوم آذر ماه در ورزشگاه آزادی مقابل پارس جنوبی جم برگزار می‌شود.

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-11-14 17:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۳
کلا سر پرسپولیس رو دارن می برن لعنت بر مافیا که تنها تیم پاک ایران رو نمی تونه طاقت بیاره
لنگ کثیف
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
به جهندم:))) اون موقع که کاشیما 3 روز قبل از هر 2 بازی رفت و برگشت فینال آسیا تو لیگ ژاپن داشت بازی میکرد ولی لنگیا داشتن تو دبی تفریح میکردن و به دستور برانگوه فتاحی به ردیف بازیهای لنگو لغو میکرد باید فکر اینجاشو میکردن
کیسه چرک
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
جهندم!! که جایگاهته. حالا پرسپولیس اسیا بود بازی کیسه ترسو واسه چی لغو شد؟؟؟؟؟
۳
امید از تفت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
این بازیها برای فینالیست آسیا دیگه حکم دستگرمی را داره. انشاأالله این شش بازی را ببریم و به صدر جدول بریم. فقط هواداران باید با حمایتهای خود به بازیکنان انگیزه بدهند.
ناصر
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
دوست عزیز پرسپولیس خلاف کرده و محروم شده، حالا تاوانش رو باید بقیه پس بدن؟؟؟ خیلی باحالین ها ... آسیا هم تا فینال رفتین نوش جونتون ... قرار نبود اگه اونجا قهرمان شین وقتی برگشتین جامتون رو با بقیه تیمها تقسیم کنین که حالا توقعات زیادی دارین اونم افتخارش واسه خودتون بود اگه نتیجه میکرفتید
###
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۴
تاوانش رو مدیر انتصابی دولت باید بده نه تیم درثانی مسئله اینجاست که قانون هم شامل حال پرسپولیس نمیشه اینکه وقتی 3 ملی پوش دارین بازی لغو میشه
تراکتوری
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
بپردازیم به بازیای فصل قبل تراکتور که کرار و ادینیو و شفیعی و اخباری و آقایی جدا شدن و سینا عشوری و محمدی هم مصدوم کیانی هم دو ماه محروم ، تراکتور تو ترکیبش چندتا بازیکن جوان داشت ، الان لنگ داره واسه بازیای لیگ برنامه میده ، برانکارد هم بره به طاهرخانی و علوان زاده و رادو بازی بده .
۱
محمد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
سپاهان هم در سال 2007 در موقعیت مشابه پرسپولیس کنونی، بازی های پایانی نیم فصل خود را با 4 یا 5 روز فاصله برگزار می کرد. الان هم سازمان لیگ بهترین برنامه رو واسه پرسپولیس اعلام کرده. دیگه هرکه بامش بیش برفش بیشتر..
۲
داود
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
قهرمان غرب آسیا...خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر