فهرست
چرا مذاکره پرسپولیس با اسکوچیچ جدی نشد؟
چرا مذاکره پرسپولیس با اسکوچیچ جدی نشد؟

چرا مذاکره پرسپولیس با اسکوچیچ جدی نشد؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس در شرایطی مجبور شد برای گرفتن رضایت نامه یحیی گل‌محمدی و دستیارانش از باشگاه شهر خودرو 5 میلیارد تومان و به روایت های دیگر 6 میلیارد به بالا هزینه کند که گزینه دوم این باشگاه برای جانشینی گابریل کالدرون، دراگان اسکوچیچ بود.

مربی کرواتی که مذاکره با او هیچ وقت جدی نشد. از این جهت که وقتی باشگاه پرسپولیس از این مربی خواست در مورد جذب اوساگونا و لیست مازاد این تیم نظر دهد، اسکوچیچ پیغام داد وقتی مذاکراتتان جدی شد این کار را خواهد کرد. امروز یحیی گل محمدی خبر داد که ۱۰ روز پیش و در آغاز مذاکراتش با پرسپولیس بوده که اوساگونا را برای پرسپولیس تایید کرده است. ظاهرا خود یحیی هم می دانست دوباره سرمربی پرسپولیس می شود.

در حقیقت باشگاه پرسپولیس وقتی فهمید بند فسخ قرارداد اسکوچیچ با صنعت نفت آبادان 140 هزار دلار است و هواداران آبادانی تعصب عجیبی به تیم شهرشان دارند، از موضع خود برای استخدام این مربی عقب‌نشینی کرد. شاید اگر تیم اسکوچیچ یکی از تیم‌های بدون هوادار ایران بود، الان این مربی روی نیمکت پرسپولیس می‌نشست.

یک روایت دیگر می گوید با منتفی شدن همین انتقال بود که انصاری‌فرد با کمک یک ایرانی مقیم دبی موفق شد پول رضایت نامه یحیی را جور کرده و او را به پرسپولیس برگرداند. این جدا از ماجراهای تماس دو وزارتخانه ورزش و صمت با حمیدآوی مالک باشگاه شهر خودرو است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2020-01-17 01:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Ali
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸، ۰۵:۰۱
آقا میشه دست ازسر پرسپولیس بردارید؟چرا به قرارداد مجیدی که بالاتره ورزومه ای نداره گیرنمیدید؟؟چی ازجون‌پرسپوایس میخواید خدایی؟؟
۱
حرف حساب
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۰۰:۱۶
تماس دو زوارت خانه صمت و ورزش با مالک شهرخودرو دروغی بزرگ و برای توجیه افکار عمومی طرفداران شهر خودروست که برخی رسانه ها و سایتهای ضدپرسپولیس بهش بال و پر میدن! هروقت خواستید برای پرپسولیس از این حامیان نداشته بتراشید کمی به حافظه معیوبتان فشار بیارید و قضیه رفتن استراماچیونی و کالدرون رو با هم مقایسه کنید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر