فهرست
کنفرانس خبری برانکو؛ فقط به برد فکر می‌کنیم
کنفرانس خبری برانکو؛ فقط به برد فکر می‌کنیم

کنفرانس خبری برانکو؛ فقط به برد فکر می‌کنیم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ امروز به نشست خبری قبل از بازی تیمش با گسترش فولاد تبریز رفت. سرمربی پرسپولیس که تیمش را با اقتدار در صدر جدول می‌بیند همچنان امیدوار است پرسپولیس به روند خوبش ادامه بدهد و فاصله‌اش را با رقبا حفظ کند.  

گسترش با کریمی عالی شده

ما فردا با گسترش فولاد بازی داریم، تیم خوبی که نسبت به پارسال تغییرات زیادی کرده است. گسترش فولاد دو ماه پیش سرمربی خود را تغییر داد و فیروز کریمی هدایت این تیم را برعهده گرفت که روند حرکتی این تیم با او عالی بوده است. آنها 20 امتیاز از هشت بازی اخیر خود کسب کرده‌اند، ضمن اینکه در پنج بازی گذشته سه برد، یک باخت و یک مساوی به دست آورده‌اند که نشان می‌دهد این تیم با سازماندهی خیلی خوب مقابل ما قرار خواهد گرفت و تیمی است که خیلی سخت می‌بازد. آنها قطعاً دنبال این هستند که فردا هم حداقل امتیاز را مقابل ما کسب کنند، اما ما فقط برای تثبیت پیروزی هفته قبل‌مان به میدان می‌رویم. اگرچه برای حریف احترام زیادی قائل هستیم.

همیشه به دنبال برد، برد و برد هستیم

همیشه تکرار می‌کنم که هدف ما قهرمانی است و در هر بازی با شوق و اشتیاق برای بردن ظاهر می‌شویم. امتیاز گرفتن در اولویت ما در همه بازی‌های ماست، از این رو به دنبال برد، برد و برد هستیم. اطمینان دارم که فردا هواداران ما را تشویق خواهند کرد، به مانند قبل که کمک زیادی در کسب این نتایج به ما کردند، فردا هم از آنها دعوت می‌کنم که حضور هرچه بیشتری در ورزشگاه آزادی داشته باشند.

از تیم ملی حمایت می‌کنیم؛ مثل سال پیش

کی‌روش تمام برنامه‌ریزی‌ها را از قبل برای تیم ملی کرده است و طبیعتاً ایشان با برنامه‌ریزی منظمی که آماده کرده کار خود را پیش می‌برد، در کنار این مسئله ما هم نه فقط الان بلکه به مانند سال پیش و دو سال گذشته و در هر لحظه همچنان از تیم ملی حمایت خواهیم کرد و هیچ موقع بازیکنان را از حضور در اردوی تیم ملی منع نخواهیم کرد. طبیعی است که تیم ملی برای هر بازیکنی اولویت است و همه ما به نتایج تیم ملی افتخار خواهیم کرد و این انتظار را داریم که در آینده به نتایج خوبی برسد.

۵۹ ۵  
آی اسپورت
2018-01-17 14:47:00
نظر دهید

۵ نظر
ali
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
یه سوالی پیش اومده واسم.
پرسپولیس پارسال 12 امتیاز و الانم 16امتیاز بیشتر از استقلال داره، ولی هنوز 53 امتیاز کمتر از استقلال داره! اینا ادوار قبل چیکار میکردن و چند امتیاز میگرفتن؟که هنوز بعد از 28امتیاز بیشتر بازم 53 امتیاز عقبن؟!
استق لول
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
ادوار قبل همین کاری می کردند که الان شما می کنید.
الان رو عشق
زیر خوش بگذره
SA ADI
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۲
ali بهتره به جای جمله ادوار قبل از`` دوره ی مموتی`` ا استفاده کنی بعد جواب دستت میاد
عمر عبدالرحمن خالق حماسه شیش تایی ها
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
اتفاقا واسه من هم چند تا سوال پیش اومده
اول: با اینکه تاریخ تاسیس باشگاه دوچرخه سواران 1323 بوده و پرسپولیس 1342 آمار بیشترین تعداد قهرمانی های لیگ سراسری ایران ماله پرسپولیسه
دوم:استقلال تو چهارجانبه امجدیه با یه برد و یه مساوی و گل بازیکن تیم دیگه و همینطور چهارجانیه بنگلادش که با تیم های دسته سه ای آسیا برگزار شد برنده شد و استقلالی ها سعی دارن این چهارجانبه رو قهرمانی آسیا جا بزنن و در حقیقت خودشونو گول بزنن و چرا تا سال 85 این دو ستاره ای که دارن رو فوتوشاپ نکرده بودن.در واقع اونها گنجیشک رو رنگ می زنن وجای قناری جا میزنن
سوم :چطور استقلال شیشتا از پرسپولیس خورده
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
اولا ۱۲ نبود و ۹ بود
دوما تو جواب منو بده وقتی دو تیم ۳ قهرمانی دارن(بدون احتساب امسال ک احتمالا چهارمیش برا ماست)و استقلال یه سیزدهمی لیگ داره و پرسپولیس یه دوازدهمی دلیلش چیه اینهمه اختلاف امتیاز دارن؟
حالا من جواب هردو ک میشه یک جواب بهت میدم چون استقلال وقتی قهرمان نشده ب دستور مموتی تو کورس قهرمانی بوده همیشه دوم یا سوم یا چهارم بوده و پرسپولیس وقتی قهرمان نشده به دستور همون مموتی میانه های جدول بوده.
حالا جوابتو گرفتی یا بیشتر توضیح بدم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر