فهرست
جپاروف خط خورد؛ سرور لای پر قو!
جپاروف خط خورد؛ سرور لای پر قو!

جپاروف خط خورد؛ سرور لای پر قو!

آی اسپورت – با تصمیم وینفر شفر، نام سرور جپاروف از لیست 18 نفره استقلال برای بازی فردای این تیم مقابل ذوب‌آهن اصفهان خط خورد. جپاروف در بازی صنعت نفت آبادان در جام حذفی دچار مصدومیت شد و در تمرینات روزهای اخیر استقلال غایب بود.

شفر علاقه خاصی به هافبک ازبکستانی تیمش دارد و درباره او اصلا تن به ریسک نمی‌دهد. سرمربی آلمانی استقلال برای جدی‌تر نشدن آسیب‌دیدگی جپاروف و طولانی‎تر نشدن دوران مصدومیت او، خیلی راحت نام او را از لیست تیمش آن هم برای یک بازی حساس و 6امتیازی کنار می‌گذارد تا نشان دهد که برای او نه یک بازی، بلکه تمام بازی‌های باقیمانده پیشِ‎رو مهم است.

در سال‌های گذشته دیده‌ایم که مربیانی در همین استقلال با بازی دادن به بازیکنانی مصدوم و ناآماده مثل خسرو حیدری و امید ابراهیمی، باعث تشدید مصدومیت آنها و غیبت طولانی مدت‌شان شده اند اما شفر نشان داده که برای او سلامت بازیکن مهم‌تر است و البته این آینده‌‎نگری چیزی است که آن را در مربیانی مثل منصوریان و مظلومی در استقلال ندیده‌ایم.   

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-02-03 17:44:00
نظر دهید

۳ نظر
1
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
خخخ اینده نگری چیه؟ اینو نگه داشته فقط واسه دربی . شوفر از الان ترسیده
۸ ۲
عمر خربین
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
شما لنگیا که از ترستون همش دنبال اخبار قاعدی هستید که نکنه به دربی برسه و مرتب قصه سرایی میکنبد که فدراسیون محرومش کنه
00
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
خخخ قائدی به دربی برسه؟ نه جانم ما اگه پیگیری میکنیم چون صادقیان رو به جرم لمس داور و خمیازه کشیدن نابود کردن و سوشا رو با شلوارش و دوتا عکس .میخواییم ببینیم قائدی که نیمه شب، مست، با چندتا خانم ، بدون گواهینامه رانندگی میکرده و باعث کشته شده یه جوان شده چیکار میکنن وگرنه قائدی به یه لگد سیدجلال بنده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر