فهرست
مجتبی در بن‌بست
مجتبی در بن‌بست

مجتبی در بن‌بست

آی‌اسپورت- قصه مجتبی جباری و استقلال حالا دارد به نیم‌فصل می‌رسد. همچنان بلاتکلیف و پرحرف و حدیث، از شکایت تا درخواست تعیین‌وضعیت، از پیغام و پسغام‌ها و تست پزشکی و مصدومیت و درد پا و همه سوال‌های بی‌جواب. مجتبی همچنان بلا‌تکلیف است و به نظر می‌رسد وضعیت او با استقلال به بن‌بست برسد با این حال نقطه روشن و امید‌بخش این بلاتکلیفی تمایل شفر برای صحبت رودررو با جباری است. مربی آلمانی که تا امروز صحبت رودررویی با 8همیشه شاکی نداشته، برای دیدار با او ابراز تمایل کرده تا حرف‌هایش را رودررو بشنود. شاید در این جلسه جباری بتواند نظر شفر را جلب کند هر چند که همین چند هفته پیش بود که شفر برای تعیین وضعیت سیروس دین‌محمدی به عنوان دستیارش هم اعلام کرد باید با خود او صحبت کند و وقتی حرف زد، از عدم تمایل خود برای همکاری با او صحبت کرد و در نهایت دست رد به سینه دین‌محمدی زد. اما حالا قصه جباری شاید متفاوت شود، شاید مجتبی که این روزها بی‌علاقه به صحبت با شفر و بازگشت به استقلال هم نیست بتواند نگاه شفر را به خود جلب کند، هر چند از شرایط پیداست که بازگشت جباری بیشتر به بن‌بست نزدیک است تا راهی برای حضور دوباره او در تیم آبی داشته باشدچرا که افتخاری به بهانه گلایه‌های جباری از نبود امکانات در این تیم، از مخالفان صددرصد بازگشت او است و از طرفی اعضای کمیته فنی استقلال هم موافق بازگشت این بازیکن به جمع آبی‌ها نیستند.
در باره وضعیت جباری هم وقتی با این بازیکن تماس گرفتیم او گفت: «تا مشخص شدن وضعیتم حرفی برای گفتن ندارم و ترجیح دادم سکوت کنم.» هر چند كه یك منبع موثق از درون باشگاه هم این خبر را تكذیب كرد و عنوان كرد هیچ برنامه‌ای برای بازگشت جباری به استقلال وجود ندارد.
به هر حال در کنار همه مخالفت‌های باشگاه برای بازگشت جباری، اکثریت هواداران استقلال تمایل به بازگشت مقطعی او به تیم و خداحافظی‌اش با پیراهن آبی دارند؛ اتفاقی که شاید بالاخره با موافقت باشگاه استقلال در نیم‌فصل رقم بخورد اما به هر حال همه چیز در این رابطه بستگی به نتیجه جلسه رودرروی شفر و مجتبی دارد. شاید وقتی پیدا شود و این دو با جلسه‌ای که با هم خواهند داشت به نتیجه‌ای باب‌طبع خود برسند. این بلاتکلیفی احتمالا به زودی به تکلیف می‌رسد؛ تکلیفی شاید با عنوان پایان 8همیشه شاکی و شایدی هر چند اندک با عنوان بازگشت چند هفته‌ای مجتبی به استقلال و خداحافظی با پیراهن آبی.

همشهری ورزشی

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-11-21 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ویلی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۴۸
خدا ازین بن بستا نصیب همه بکنه....با مصدومیت آخرش دیگه فوتبالش تموم بود باید خداحافظی میکرد حالا فرقی نکرده دوران بازنشستگی آسوده میشینه تو خونه پول قرارداد چربشم میگیره!! ژست درافتادن با مدیریت مدیر نامحبوبم گرفته که هم رفع تکلیف کرده باشه هم محبوب هوادارا باقی بمونه
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر