فهرست
نوبت نگرانی پرسپولیس شد؛ ستاره‌ها می‌روند؟
نوبت نگرانی پرسپولیس شد؛ ستاره‌ها می‌روند؟

نوبت نگرانی پرسپولیس شد؛ ستاره‌ها می‌روند؟

آی اسپورت – علیرضا بیرانوند جزو بازیکنانی بود که در جام جهانی درخششی در خور داشت؛ مهار پنالتی کریستیانو رونالدو و آمادگی خوب بیرانوند در مسابقات جام جهانی باعث شده تا حالا پیشنهادات متعددی به دست این بازیکن برسد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس که البته هنوز با این تیم قرار دارد، حالا ساز جدایی کوک کرده و ظاهرا پیشنهاد وسوسه کننده فنرباغچه ترکیه، وی را در دوراهی قرار داده است.

روزنامه های صبح امروز، خبر داده اند پیشنهاد ۲ تا ۳ میلیون یورویی فنرباغچه باعث شده تا بیرانوند برای مذاکره راهی ترکیه شود. گلر ملی پوش پرسپولیس بعد از فصل خوبی که با این تیم داشت و کسب عنوان قهرمانی، حالا می خواهد طعم لژیونر شدن را هم بچشد.

از سوی دیگر، وحید امیری که قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده هم دیگر بازیکنی است که گفته می شود قصد جدایی از این تیم را دارد. امیری هم از ترکیه و البته قطر پیشنهاد جدی دارد و او هم مثل بیرانوند می خواهد بازی در خارج از ایران را تجربه کند.

نکته جالب اینکه با وجود ناراحتی هواداران پرسپولیس از این اتفاق، جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص جدایی احتمالی این دو بازیکن گفته است: " امیری بازیکن بزرگ و با اخلاقی است که ما واقعا به حضور او نیاز داریم، اما اگر موقعیتی پیش بیایید که به خارح از کشور برود باعث افتخار ما و پرسپولیس می‌شود. واقعا اگر امیری بخواهد به تیمی برود که باعث افتخار پرسپولیس شود من ناراحت نمی‌شوم." او وضعیت نهایی بیرانوند را هم اینگونه توضیف کرد: "بیرانوند با باشگاه قرارداد دارد. این مسئله‌ای طبیعی است که تیم‌های خارجی بازیکنان پرسپولیس را بخواهند. باعث افتخار ما است که بیرانوند در تیم‌های بزرگ دنیا بازی کند، چون یکی از منابع درآمد باشگاه ترانسفر بازیکنان به تیم‌های خارجی است. وقتی بازیکنی از پرسپولیس به تیم‌های خارجی برود نام پرسپولیس در فوتبال جهان زنده می‌شود."

 

90tv

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-07-11 14:12:00
نظر دهید

۷ نظر
اکبر
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
آقا اینقدر جوش ما رو نزنید. بروند هم اشکالی نداره. برن زندگیشونو بسازن. ما به جاشون میسازیم. حتی اگر سخت باشه. میخواهید یه کم دل اونوری ها رو خوش کنید از مال یکی دیگه برید بالا.
....
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
عزیزم پرسپولیس استقلال نیست که ستاره هاش مثل گاو سرشون را بندازند پایین و بروند. امیری و بیرانوند حداقل تا نیم فصل میمونند.
pooyan
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
حالا هي بيوفتيم بجون هم
بابا مسئله اين فوتبال حق پخشه
تا باشگاهها بتونن سرپا بمونن
اين مدل فوتبال دولتي مثل اقتصاد مون گورش كنده شده
فقط فرقش اينه تو فوتبال استعدادها ميان و فاجعه رو به تعويق ميندازن ولي تو اقتصاد متاسفانه استعدادي نداريم
pers
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۷
خداکنه برن از دعوای دلال کروات و دلال پرتغالی راحت شیم خستمون کردن دیگه
۲
كيسه پاره پاره
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۱
يه ضرب المثل قديمي هست كه ميگه كيسه پاره پاره ... فقط اميري ميتونه بره كه اونم احتمالش خيلي ضعيفه، طوري تيتر زده ستاره ها ميروند كه هر كي ندونه فكر ميكنه همين بعد از ظهر سيدجلال و شجاع و سروش و ترابي و عليپور و كمال و احمد و عاليشاه و ... قراره سوار هواپيما بشن برن، البته از ٩٠ و فردوسي پور بيش از اين انتظار نيست حاضره بازيكنا برن تيمهاي درجه سه و چهار اروپا بازي كنن و نتونن تو جام جهاني دو تا پاس سالم بدن ولي ايران نمونن
۴ ۱
مارال
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
این ضرب المثل ادامه اش فحشِ ؟
شنیده بودم بعضیا ی شعار پر از توهین و ی صدا میدن و واقعا متاسفم برا اون نفرات!!
عاشق کری ام ولی از آدمی که توهین کنه متنفر م
مارال
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۴
بیرانوند و امیری هر دو شون جزء بهترین بازیکنای پرسپولیس اند و خیلی زحمت کشیدن و اگرم بخوان برن باعث افتخار ماست ولی فکر کنم اونقدی غیرت داشته باشن که حداقل تا نیم فصل بمونن .
بهترین گزینه برای جایگزینی بیرانوند ، مظاهری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر