فهرست
مقصر اتفاقات اهواز؛ لیدر سرشناس
مقصر اتفاقات اهواز؛ لیدر سرشناس

مقصر اتفاقات اهواز؛ لیدر سرشناس

آی اسپورت – در جریان بازی تیم‌های تیم پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در اهواز، حاشیه‌هایی چه قبل و چه در حین بازی به وجود آمد که باعث شد تا حاشیه‌های زیادی در ورزشگاه به وجود بیاید و شرایط برای برگزاری بازی نرمال نبود.در این بین بعد از بازی بازیکنان پرسپولیس انتقادات تندی به مسئول کانون هواداران باشگاه‌شان داشتند و معتقد بودند که حوادثی که او در بازی هفته قبل مقابل فولاد خوزستان روی سکوها رقم زده بود باعث شد تا آنها ۹۰ دقیقه فحش بخورند و زیر باران سنگ قرار بگیرند.بازیکنان در رختکن نسبت به این مسائل به شدت معترض بودند و از مسئولان باشگاه خواستند تا هر چه سریع‌تر در این باره تصمیم‌گیری کنند.

 توضیح آی‌اسپورت: شب گذشته پرسپولیسی ها بعد از پایان بازی در مصاحبه هایشان از یکی از لیدرهای باشگاه و اتفاقاتی که روی سکوها رخ می دهد انتقاد کردند. لیدری که چهره کاملا شناخته شده ای محسوب می شود. گویا او به خاطر جو ملتهب سکوهای استادیوم اهواز، در بین دو نیم از استادیوم خارج شده.

۱۵ ۱۰  
آی اسپورت
2018-08-10 10:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
ژان والژان
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۲
عباس گدا سابقه تاریک در کثافت کاری داره
یک مرید واقعی مکتب علی عبده
اشکان۴
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
این عباس اسماعیل بیگی خیلی برای باشگاه پرسپولیس هزینه تراشیده،چرا با اردنگی بیرونش نمی کنن نمی دونم!
مکتب لنگیسم
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
(معتقد بودند که حوادثی که او در بازی هفته قبل مقابل فولاد خوزستان روی سکوها رقم زده بود باعث شد تا آنها ۹۰ دقیقه فحش بخورند و زیر باران سنگ قرار بگیرند)
باز یه سری لنگی زبون نفهم میان میگن استقلالیا صدا گذاشتن رو فیلمه خخخخ ینی زبون نفهم تر از لنگی یه لنگی‌دیگست
حتما بازیکنام صدا ها رو از تو فیلمه شنیدن خخخ
#آل_لجن
مارال
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱
بیچاره سنگ پا قزوین اسمش بد رفته
اشکان۴
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
Test
۵
HHEE
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
باز کیسه کشا رم کردن که، درسته یونجه‌تون زیاد شده ولی نباید اینجوری به در و دیوار بزنید خودتون رو که:)
هوادارای آدم حسابی پرسپولیس چندین ساله دارن میگن لیدرای آت و آشغال رو پرت کنید بیرون از تیم و نذارید جو تمرین و ورزشگاه رو خراب کنن ولی مدیر بیشعور گوش نمیکنه. این فصل هم که از اول تهدید کردن برانکو نتیجه نگیره فلان میکنیم و بیسار میکنیم که خب طبق همون سناریو حاشیه سازیشون رو هم از همون هفته دوم شروع کردن.
بهرحال این موجودات بیسواد به درد نخور هیچی نفهم باید اخراج بشن و تعلل مدیریت واسه بیرون کردنشون رو متوجه نمیشم. بعلاوه اینکه بازیکنا تازه الان دارن اعتراض میکنن به این آدما هم خیلی جای بحث داره که چرا همون بار اول که از لیدرا تو تمرین فحش خوردید یا وقتی اومدن تو ورزشگاه به هموطنامون توهین کردن اعتراض نکردید که کار به اینجا نکشه.
لیدر احمق
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
پارسال هم همین لیدر ها تو بازی با تراکتور شعار نژاد پرستانه دادن ولی تنبیه نشدن برا همین پررو شدن احمقا
فرشاد4تای95
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
درجواب Hhاونایی که برانکوروتهدیدکردن عباس اسماعیل بیگی نبودماهینی بهش فشاراومده چون توتمرین اول عالیشاه تشویق شده بعداون به امام حسین من باعباس اسماعیل بگی رفیق نیستم خودم توجایگاه 33میشینم حسین ماهینی تواین3سال1سانتردرست وحسابی نکرده دیده شهرشلوغه میخوادلیدرای خودشون امثال مهران امیری روبیارن توباشگاه بازی بافولادم وقتی فحش ناموسی دادن طرفدارارفتن سمتشون اونام فرارکردن هوادارپرسپولیس بی غیرت نیست که توصورتش فحش ناموسی بدن وایسته نگاه کنه تازه توهمون بازیم عباس اسماعیل بیگی بازاومدپشت طرفدارای فولاددراومد
۶
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
لطفا ایت توضیحاتی که دادی را برای نویسنده محترمتان غفوری بیان کنید تا علت اتفاقات اهواز را بفهمند گویا انقدر از نتیجه ناراجت هستند که به مغزشان خطور نکرده است
۲
رضا
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
کلا توهین از ژستش میبازه .
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر