فهرست
مسیر درست شجاعیان؛ درخشش
مسیر درست شجاعیان؛ درخشش

مسیر درست شجاعیان؛ درخشش

آی اسپورت – داریوش شجاعیان بعد از آمدن وینفرد شفر و به خصوص در نیم فصل دوم متحول شده است. هافبک طراح تکنیکی استقلال این روزها در کنار سرور جپاروف به مرد اول خط هافبک استقلال مبدل شده و روی خیلی از گل‌های تیمش نقش ایفا کرده است. او در نیم فصل دوم دو گل برای تیمش زده و 3 پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش فرستاده است. در بازی با نفت آبادان در لیگ، یک گل زد و یک پاس گل داد. در مقابل استقلال خوزستان هم پاس گل داد. به سایپا گل زد و در مقابل پارس جنوبی جم هم گل زد و هم پاس گل داد.

شجاعیان در نیم فصل اول البته عملکرد خوبی نداشت. او تحت تاثیر فرم کلی استقلال و مثل اغلب بازیکنان این تیم از آمادگی مناسب به دور بود. اولین پاس گلش را در هفته سوم و مقابل تراکتورسازی داد. اولین گلش را هم در هفته هشتم مقابل سپیدرود زد. همین یک گل و همین یک پاس گل کل عملکرد شجاعیان در نیم فصل اول بود. اما او در 5 بازی نیم فصل دوم دو گل زده و 3 پاس گل داده و این آمار نشان از پیشرفت چشمگیر او دارد. در کل او تا اینجای فصل 3 گل برای تیمش زده و 4 پاس گل زده است. این آمار شاید فاصله زیادی با آنچه از او انتظار می‌رفت داشته باشد اما عملکرد ضعیفش در نیم فصل اول باعث به وجود آمدن این آمار شده است. قطعا اگر شجاعیان در ادامه فصل هم مثل همین روزها بازی کند می‌تواند گل‌های بیشتری بزند و پاس ‌گل‌های بیشتری هم بدهد.

او امروز هم در مقابل صنعت نفت آبادان خوب بازی کرد. شجاعیان روی گل دوم استقلال عالی عمل کرد. اگرچه روی این گل سوشا مکانی هم در خروج از دروازه مرتکب اشتباه شد اما ضربه نهایی شجاعیان خیلی هوشمندانه بود. او به شکلی نرم و به توپ ضربه زد و ضربه‌اش از بین پاهای مکانی عبور کرد و وارد دروازه شد. شجاعیان البته با اخطاری که امروز گرفت دواخطاره و از حضور در بازی فینال محروم شد.

۱۰۸ ۴  
آی اسپورت
2018-01-30 17:01:00
نظر دهید

۴ نظر
مجید
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
استقلال که بیشتر اوج بگیره..داریوش استقلال پخته تر و بهتر از اینها هم خواهد شد..فقط نه تنها داریوش بلکه مابقی استقلالی ها هم اصلا به داوری در هیچ زمینه ایی اعتراض نکنند..درست مثل لیگ انگلستان..
معین
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
لعنتی شادی های بعد از گلش فقط....
۶
احمد ایمان
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۳۹
اقای شجاعیان...اگه الان قائدی حال بدی داره شما مقصرید.خرس گنده ریشو...به جای نصیحت اون بچه فقط مسخره بازیو اراذل بازی یادش دادی.البته مطمئنا قائدی برمیگرده ولی اگه امثال تو ولش کنن و چارتا بزرگتر مثل جباری بالای سرش باشن.ریش به کافور(یه اصطلاح مازندرانی)
۱ ۱
لنگ سوزون پارس
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۲۱
لنگیه رو :)))))))) خب میگفتی :))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر