فهرست
تاتنهام ۳-۳ وستهام؛ قدم نحس گرت بیل!
تاتنهام ۳-۳ وستهام؛ قدم نحس گرت بیل!

تاتنهام ۳-۳ وستهام؛ قدم نحس گرت بیل!

آی اسپورت – تاتنهام در شبی کابوس وار برتری ۰-۳ برابر وستهام را در دقایق پایانی با تساوی ۳-۳ عوض کرد. تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ثانیه های ابتدایی بود که روی ارسال هری کین و ضربه دقیق سون هیونگ من به گوشه دروازه از سمت چپ محوطه به گل اول مسابقه دست یافت. طوفان اسپرز ادامه یافت و در دقیقه هشت این بار خود هری کین با یک ضربه زمینی و تماشایی از پشت محوطه موفق شد دروازه وستهام را باز کند.

حملات اسپرز تمامی نداشت و در دقیقه ۱۶ بود که سرخی رگیلون با ارسال از سمت چپ هری کین را در موقعیت گلزنی قرار دارد و این مهاجم انگلیسی گل سوم را نیز وارد دروازه وستهام کرد. در ادامه روند بازی آرام دنبال شد و در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۳ تاتنهام به اتمام رسید.

در اواسط نیمه دوم بود که هری کین روی پاس سون می توانست هت تریک خود را قطعی سازد، اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد. در دقیقه ۷۲ گرت بیل وارد میدان شد تا اولین بازی خود را برای تاتنهام انجام دهد. اما در دقیقه بالبئونا موفق شد با یک ضربه سر محکم دروازه تاتنهام را باز کند. در دقیقه ۸۵ داوینسون سانچس به اشتباه دروازه تاتنهام را باز کرد و اختلاف به حداقل رسید.

اما در دقیقه 94 بود که مانوئل لانزینی با یک ضربه فوق العاده از پشت محوطه موفق به باز کردن دروازه تاتنهام شد و این بازی در عین ناباوری در نهایت با تساوی 3-3 به اتمام رسید و تاتنهام دو امتیاز مهم را از دست داد.

 

۱    
آی اسپورت
2020-10-18 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر