فهرست
شکایت ماریچ برای طلب ۴۶۰دلاری!
شکایت ماریچ برای طلب ۴۶۰دلاری!

شکایت ماریچ برای طلب ۴۶۰دلاری!

آی اسپورت - لوکا ماریچ مدافع پیشین کروات سرخپوشان از جمله بازیکنانی است که از این باشگاه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش شکایت کرده بود و از فیفا حکم گرفته بود. این در حالی است باشگاه پرسپولیس اعلام کرده طلب این بازیکن پرداخت شده است. پس از پیگیری‌های لازم مشخص شد پرسپولیس پول این بازیکن را پرداخت کرده و تنها بخش کمیاز  مبلغ قرارداد ماریچ مانده و این بازیکن به خاطر این پول کم به فیفا شکایت کرده است. مبلغی که ماریچ از پرسپولیس می‌خواهد 460 دلار است که با دلار آزاد مبلغ آن معادل یک میلیون و نهصد و سی و دو هزار تومان می‌شود. باشگاه پرسپولیس هم در صدد است تا هر چه زودتر این پول را پرداخت کند تا مشکلی برای این باشگاه به خاطر این مبلغ پیش نیاید. قرار است این مبلغ به صورت دستی به نماینده ماریچ پرداخت شود یا به حساب این بازیکن واریز شود. نکته جالب اینجاست که وکیل ماریچ برای دریافت این مبلغ ناچیز لایحه‌ای حدودا 50 صفحه‌ای به فیفا ارائه داده است!

میزان

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-12-30 17:53:00
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
این بازیکن بی کیفیتو برانکو بجای سید جلال بزرگ اورد. که به تفاضل گل قهرمانیو دادیم به کیسه خوزستان....... سر نخواستن سیدجلال یه جام مفت پرید
۱
محسن
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
اگر واقعیت داشته باشد دو نکته مهم در این اتفاق وجود دارد.یک:چون مبلغ بسیار ناچیز است احتمال گم شدن ان در راه پرداخت به بازیکن ،بیشتر از پرداخت نکردن از طرف باشگاه است(یه چیزی تو مایه های پول چای) اما نکته دوم:وکلای باشگاههای ما که ماشالله هزار ماشالله تمام دعواها را در عرصه بین المللی باخته اند بروند و از وکیل این بازیکن یاد بگیرند و در محضرش تلمذذذذ کنند!بله برای چند صد دلار لایحه 50 صفحه ای،اما چاره ساز و موفق. یک پیشنهاد هم دارم،اگر این پول پرداخت شده و بدست بازیکن یا مدیر او نرسیده،با مسبب این اتفاق به شدت برخورد شود تا عبرت دیگر کارکنان باشگاههای دولتی بشود.پرداخت نکردن یک موضوع است و گم شدن پول یک موضوع دیگر.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر