فهرست
دکه آنلاین: ماجرای طارمی
دکه آنلاین: ماجرای طارمی

دکه آنلاین: ماجرای طارمی

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از برانکو نوشته که او با باشگاه اتمام حجت کرده و گفته همه بازیکنانش را برای فصل جدید می خواهد. شرط پژمان برای بازگشت به استقلال هم ربطی به مجتبی جباری ندارد و منتظری می خواهد بداند که چه کسی زوج او در خط دفاعی استقلال خواهد بود تا بعد با این تیم  قرارداد امضا کند.

 

خبر ورزشی 29 خرداد
خبر ورزشی 29 خرداد

روزنامه گل با انتشار عکسی از برانکو از شکایت او از پرسپولیس خبر داده. مجید نامجو مطلق هم با انتقاد از قرارداد میلیاردی استقلال با شجاعیان گفته که با این پول می شد 5 بازیکن بهتر از او تربیت کرد.به گفته پورموسوی، ایمان مبعلی به فولاد برگشته تا مربی این تیم شود.

 

روزنامه گل 29 خرداد
روزنامه گل 29 خرداد

کریم باقری عکس یک روزنامه پیروزی است. او شایعه جدایی اش از کادر فنی را رد کرده. ترکاشوند مدعی شده هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد خارجی رسمی ندارند. این روزنامه با توجه به پرداختی های میلیاردی استقلال به بازیکنانش از وزارت ورزش خواسته که جلوی ریخت و پاش آبی ها را بگیرد.

 

پیروزی 29 خرداد
پیروزی 29 خرداد

همشهری ورزشی نوشته که طارمی به دنبال گرفتن رضایتنامه از پرسپولیس است و دل خوشی از پرداختی باشگاه برای فصل جدید ندارد. کامیابی نیا هم برای تمدید قرارداد خواهان افزایش مبلغ قراردادش نوشته. این روزنامه نوشته منتظری برای بازگشت به استقلال شرط گذاشته که چند بازیکن با تجربه باید جذب این تیم شوند.

همشهری ورزشی 29 خرداد
همشهری ورزشی 29 خرداد

 

     
آی اسپورت
2017-06-19 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر