فهرست
مثلث مخوف پرسپولیس تشکیل می‌شود؟
مثلث مخوف پرسپولیس تشکیل می‌شود؟

مثلث مخوف پرسپولیس تشکیل می‌شود؟

آی اسپورت - در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار داشتند خرید آنتونی استوکس در روزهای اخیر رسمی شود اما این موضوع به تعویق افتاد تا مهاجم سابق سلتیک به دبی برگردد. اما حالا انصراف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، امکان دارد جذب این بازیکن را منتفی کند. آن هم در شرایطی که شنیده ها از توافق این بازیکن با پرسپولیس خبر می‌دادند.

پرسپولیسی ها که در نیم فصل اول مشکلاتی جدی در خط حمله داشتند و همین مشکلات باعث شد تا گابریل کالدرون از وحید امیری در خط حمله استفاده کند، حالا کریستین اوساگوآنا، علی علیپور و مهدی عبدی را در خط حمله دارند. نکته جالب این است که در نیم فصل اول، این مهدی ترابی بود که بالاتر از علیپور، آقای گل پرسپولیس شد و حالا گل محمدی امیدوار است مثلث قدرتمندی را با این دو بازیکن به همراه آنتونی استوکس تشکیل دهد.

استوکس در تیم تراکتور به جز چند مورد بی انضباطی و تاخیر در بازگشت از مرخصی، مشکل دیگری نداشت و در موارد فنی، عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد و 13 گل هم زد. او در بازی با استقلال خوزستان پوکر کرد و لیگ هجدهم، بهترین گلزن تبریزی ها بود. اکنون شاید مهم ترین نکته ای که پرسپولیس در خرید او باید رعایت کند، همین بندهای مربوط به مرخصی است که امکان دارد دوباره دردسرساز شود.

حضور این عناصر هجومی در حالی است که سرخپوشان در نیم فصل اول براندائو جونیور را به عنوان مهاجم خارجی داشتند که در برخی از بازی ها حتی شوت به دروازه هم نداشت و در نهایت هم به لیست مازاد رفت. نکته مهم این است که در صورت انصراف از لیگ قهرمانان، علاوه بر قطع درآمدهای دلاری حاصل از این مسابقات، احتمالا جریمه ی سنگین مالی و شاید محرومیت دو ساله از حضور در این بازی ها، در انتظار تیم های ایرانی خواهد بود و طبیعتا در چنین شرایطی باشگاه های ایرانی بیش از پیش، توان خود برای خرید بازیکنان خارجی را از دست خواهند داد.

۳    
آی اسپورت
2020-01-19 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر