فهرست
مقایسه ۷بازی شفر با منصوریان؛ ۷برابر پیشرفت
مقایسه ۷بازی شفر با منصوریان؛ ۷برابر پیشرفت

مقایسه ۷بازی شفر با منصوریان؛ ۷برابر پیشرفت

آی اسپورت- تیم شفر در تعداد بازی برابر با منصوریان، آمار خیلی بهتری در لیگ ثبت کرده است. استقلال فصل جدید را با منصوریان استارت زد، با میک‌درموت ادامه داد و حالا هم با شفر به پایان نیم‌فصل رسیدند. با توجه به یک مسابقه‌ای که مک‌درموت سرمربی استقلال بود، حالا شفر در این فصل دقیقا به اندازه منصوریان در لیگ روی نیمکت استقلال نشسته است. هر دو مربی برای هفت بازی در لیگ این فصل سرمربی استقلال بودند که چهار بازی میزبان بودند و سه مسابقه هم مهمان. اتفاقی که مقایسه آماری خوبی می‌دهد. فقط از شانس بد منصوریان، او ابتدای فصل و زمانی که تیم شکل نگرفته بود روی نیمکت نشست. هر چند که تا پایان حضورش، خیلی تفاوت چشم‌گیری با استارت اولیه‌اش نداشت. ولی شفر در همین تعداد بازی کم، استقلال را متحول کرد. تیم شفر در همه آیتم‌ها چند برابر نسبت به تیم منصوریان پیشرفت کرد. 

گل خورده ۷ برابر پیشرفت

استقلال در دوره منصوریان به طور میانگین در هر بازی یک گل می‌خورد. این تیم از نفت آبادان، سایپا، پدیده (۲گل)، پارس‌جنوبی‌جم(۲گل) و ذوب‌آهن گل خورد. در حالی که تیم شفر تا به حال فقط یک گل خورده است. گلی که علی علیپور در دربی۸۵ از نقطه پنالتی زد.

کلین‌شیت ۳ برابر پیشرفت

در این فصل استقلال مجموعا ۸ کلین‌شیت داشت. که شش تا از این‌ها سهم وینفرد شفر است. منصوریان در پنج بازی گل خورده بود و فقط استقلال‌خوزستان و تراکتوسازی نتوانسته بودند به استقلال منصوریان گل بزنند. ولی در هفت مسابقه شفر، پرسپولیس تنها تیمی بود که به استقلال گل زد. فولاد، نفت تهران، سیاه‌جامگان، گسترش‌فولاد، پیکان و سپاهان در گلزنی به تیم شفر ناکام بودند.

برد ۳ برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان فقط تراکتورسازی را برده بود. یک برد در هفت هفته. ولی شفر تا همین جا سه بازی را برد. نفت تهران، گسترش‌فولاد و سپاهان تیم‌هایی بودند که در این فصل از استقلالِ شفر شکست خوردند.

باخت ۴ برابر پیشرفت

استقلال با منصوریان چهار برابرِ شفر می‌باخت. استقلال چهار مسابقه از هفت بازی اول‌اش را باخت. ولی در دوران شفر فقط از پرسپولیس شکست خورد. در حالی که در هفت هفته نخست مغلوب نفت آبادان، پدیده، پارس‌جنوبی و سایپا شده بود.

امتیاز - بیش از ۲ برابر

استقلال در دوران منصوریان ۱ برد، ۲ تساوی و ۴ شکست در کارنامه داشت؛ یعنی فقط ۵ امتیاز از هفت مسابقه. ولی شفر در همین تعداد بازی ۳ برد، ۳ تساوی و یک شکست را ثبت کرد. کسب ۱۲ امتیاز از هفت بازی.

گل زده بیش از ۳ برابر

استقلال فقط یک گل به تراکتورسازی و یک گل هم به ذوب‌آهن زده بود. هر چند که آمار گل زده تیم شفر هم خیلی خوب نبود. ولی در بازی با سپاهان عقده‌گشایی کردند و در یک بازی به تنهایی سه گل زدند. تیم شفر مجموعا ۷ گل در ۷ مسابقه‌اش زد.

نود

۱۰۸ ۴  
آی اسپورت
2017-12-07 01:06:00
نظر دهید

۴ نظر
علی خوشی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱
از همه مهم‌تر اینکه استقلال خوب بازی می کنه...
علی منصوریان بهترین مربی آسیا
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۸
و علی چینی بهترین کمک آسیا
۷
علی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۳
مشخصه با علی منصوریان خاطره دارینا!! دربی 84 رو میگم اگه خودت رو زدی به فراموشی!
&
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵
احتمالا معنی بازی خوب رو نمیدونی !
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر