فهرست
پرسپولیس و محمد دایی؛ کمیته اخلاق ورود کند!
پرسپولیس و محمد دایی؛ کمیته اخلاق ورود کند!

پرسپولیس و محمد دایی؛ کمیته اخلاق ورود کند!

آی اسپورت – مصاحبه دیروز محمد دایی درباره اتفاقات روی سکوها در بازی پرسپولیس و سایپا بازخوردهای منفی زیادی داشت. هواداران پرسپولیس در فضای مجازی این صحبت ها را توهین آمیز دانستند و پاسخ هایی هم به دایی داده اند. اتفاق ویژه اما امروز رخ داد و پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای مفصل خواهان ورود کمیته اخلاق به این ماجرا و پیگیری ادعاهای محمد دایی شد. صحبت های خمارلو را بخوانید:

محمد دایی به هواداران توهین کرده است

دیروز مصاحبه‌ای از محمد دایی خواندم که در کمال تعجب به هواداران پرسپولیس توهین کرده بود و این مسئله برای ما جای سؤال دارد. چراکه هواداران پرسپولیس باوفاترین و بهترین هواداران هستند که حتی در سخت‌ترین روزها از پرسپولیس حمایت کردند. حتی زمانی که پرسپولیس 12 بازیکن داشت هواداران پای این تیم ماندند و از پرسپولیس حمایت کردند. حتی روزگاری که پرسپولیس با همین آقایان شرایط خوبی هم نداشت مورد حمایت هواداران پرسپولیس قرار گرفتند و به همین دلیل این اظهارنظرها در خصوص هواداران پرسپولیس عجیب است.

کمیته اخلاق ورود کند

هواداران پرسپولیس در حالی از سوی محمد دایی مورد توهین قرار گرفتند که همیشه از این تیم حمایت کردند و حالا اگر نظری هم دارند کسی حق ندارد آنها را بی‌سواد خطاب کرده و یا به آنها لقب بدی بدهد. هواداران پرسپولیس هیچ گاه از کسی خط نمی‌گیرند و خودشان آنقدر درک دارند که شرایط را تجزیه وتحلیل کرده و واکنش نشان دهند.ما از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می‌خواهیم تا به این اظهارات توهین‌آمیز و جفایی که در حق هواداران پرسپولیس انجام شده ورود کنند.

خود آقایان با 8 ملی پوش قهرمان نشدند

محمد دایی از پول خرج کردن برای پرسپولیس صحبت کرده اما به گواه تاریخ و آمار در زمانی که خود او در کادر فنی پرسپولیس حضور داشت این تیم 7-8 ملی‌پوش داشت و برای این تیم هزینه‌های زیادی انجام شده بود. اما قهرمان نشدند و این بهترین جواب است که آقایان بدانند با هزینه کردن هیچ تیمی نمی‌تواند قهرمان شود. بلکه باید برنامه‌ریزی مناسب داشته باشید تا قهرمان شوید. به نظر می‌‌رسد اینکه پرسپولیس در آستانه کسب سومین قهرمانی متوالی خود است باعث شده مخالفان و دشمنان پرسپولیس چهره واقعی خود را برای هواداران عیان کنند. اگر پرسپولیس در کورس قهرمانی است و دو قهرمانی کسب کرده به خاطر درایت سرمربی تیم و برنامه‌های اوست وگرنه هزینه کردن قهرمانی نمی‌آورد.

برانکو در تمرینات روزنامه نمی خواند!

پرسپولیس بدون یار تعویضی موفق شد تیم السد که بسیار قدرتمند است را شکست دهد و به فینال آسیا برسد و این موضوع نشان از درایت سرمربی تیم دارد که حتی تا آخرین لحظه در زمین باقی می‌ماند و برای بازیکنان تمرینات حرفه‌ای و اصولی در نظر می‌گیرد. برانکو مربی‌ای نیست که با لباس شخصی به تمرین بیاید و یا در تمرین با دوستانش گپ و گفت کند و یا به روزنامه خواندن مشغول شود! حتی وقتی در تهران باران سیل‌آسا می‌آمد برانکو در زمین تمرین حضور داشت و همراه سایر بازیکنان تیم را آماده می‌کرد و این مسائل رمز موفقیت پرسپولیس است نه اینکه برخی بخواهند از هزینه‌های یک باشگاه صحبت کنند چرا که اگر قرار بود هزینه کردن،‌ یک تیم را قهرمان کند تیم‌هایی مثل السد یا الدحیل قهرمان آسیا می‌شدند و یا در همین کشور خودمان تیم‌هایی که هزینه‌های نجومی می‌کنند، باید قهرمان می‌شدند.

۳۱ ۵  
آی اسپورت
2019-04-15 18:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۵
اگه به پول خرج کردنه که کیسه و تراکتور و سپاهان باید قهرمان بشن چون اونا از پرسپولیس بیشتر خرج کردن
پرسپویس کل این فصل چهار پنج تا بازیکن خریده ولی کیسه و تراکتور و سپاهان هر کدوم بیش از ده پونزده تا خرید داشتن. خود کیسه که به تنهایی بیست سی تا بازیکن خرید که 6 تا از اونا هم خارجی و گرونقیمت بودن. الحاجی گرو و نیومایر و منشا و کونگالوس و پاتوسی و همام طارق . قیمت همین بازیکن خارجیهای کیسه با قیمت روز دلار بخوای حساب کنی حداقل چیزی حدود 50 میلیارد میشه.
البته که فقط پول خرج کردن نیست و مهمترین عامل موفقیت پرسپولیس شخص پورفسور برانکو ایوانکویچ بوده که تونست با دستان خالی و دوازده سیزده تا بازیکن پرسپولیس را فینالیست آسیا کنه. اگه به پول بود که تیمهای ثروتمند عربی مثل السد و الدحیل و العین و الهلال و الاهلی باید فینالیست میشدن چون قیمت یه بازیکنشون اندازه کل بودجه یک سال باشگاه پرسپولیسه
امید از تفت
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
چرا الکی محمد دایی را بزرگ می کنید؟
حسن
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۲۴
خدا رو شکر نقاب خیلی از این به اصطلاح پیشکسوتا افتاد همه دوستو دشمن و شناختن.از اول هم من به شخصه علی دایی رو پیشکسوت پرسپولیس نمیدونستم.اینا آدمایی هستن که فقط خودشون براشون اهمیت داره
taaahaaa90tajii.
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷
فقط ب متن حميد پرسپوليسي دقت كنيد؟؟

طرف خريدهاي جوون و نوجون ما رو جز بيست نفر اعلام ميكنه
اما جوون هاي تيمش رو ك رو نيمكت نشسته جز تيمش ك تو اسيا بازي كردن حساب نميكنه و ميگه با دوازده سيزده نفر..

خدايي فازت چيه خخخ
كمي دقت كن عزيزم..
۲
سیامک
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۱۲
جالبه یه اظهار نظر توهین به هواداران تلقی میشه و باید کمیته ی اخلاق ورود کند ،اما دو اشتباه بزرگ تو یک بازی اگه همه ی امیدهای یک تیم رو ازبین ببره نباید مورد اعتراض قرار بگیره و پای کمیته ی اخلاق به میان بیاد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر