فهرست
چلسی ۴-۳ اسلاویا؛ خطری که رفع شد
چلسی ۴-۳ اسلاویا؛ خطری که رفع شد

چلسی ۴-۳ اسلاویا؛ خطری که رفع شد

آی اسپورت - چلسی که در دیدار رفت در پراگ با یک گل به برتری رسیده بود، در استمفوردبریج و در دیداری مهیج با نتیجه ۳-۴ حریف خود را مغلوب کرده و در نهایت موفق شد صعود خود به نیمه نهایی لیگ اروپا را قطعی سازد. چلسی در نیمه نهایی به مصاف فرانکفورت خواهد رفت. آبی های لندن بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقیقه ۶ پدرو با یک حرکت تماشایی در داخل محوطه و ضربه ای چیپ گل اول چلسی را به ثمر رساند. حملات چلسی ادامه یافت و ۲دقیقه بعد و روی ارسال عرضی ادن هازارد، بازیکنان اسلاویا به اشتباه دروازه خودی را باز کردند و چلسی به گل دوم رسید.

طوفان چلسی ادامه یافت و در دقیقه ۱۷ این بار پدرو در موقعیتی مقابل دروازه خالی اولویه ژیرو را صاحب فرصت کرد تا او زننده گل سوم لقب گیرد. بعد از دریافت ۳گل، اسلاویا پراگ پیش کشید و در دقیقه ۲۴ و با ضربه سر سوچک موفق شد اختلاف را کم کند. اما چلسی دوباره پیش کشید و پدرو موفق شد با یک ضربه آرام در دقیقه ۲۷ گل چهارم را نیز به ثمر برساند. در ادامه جریان بازی آرام شد و آبی های لندن با برتری ۱-۴ راهی رختکن شدند.

اما اسلاویا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه ۵۰ موفق شد با ضربه تماشایی و زمینی سوچیک از پشت محوطه، دروازه چلسی را باز کرده و گل دوم را به ثمر برساند. اما سوچیک درخشش خود را ادامه داد و در دقیقه ۵۴ یک بار دیگر با ضربه ای فوق العاده از بیرون محوطه، دروازه چلسی را گشود و اختلاف را به حداقل رساند. در ادامه چلسی به کنترل جریان بازی پرداخت و اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا آنها در مجموع با برتری ۳-۵ به نیمه نهایی لیگ اروپا برسند.

۱    
آی اسپورت
2019-04-19 01:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر