فهرست
منصوريان، كه خودش را بيمه كرد!
منصوريان، كه خودش را بيمه كرد!

منصوريان، كه خودش را بيمه كرد!

1- استقلال، حتی نیازی به ریسك مرزی و بازی خطرپذیرانه هم ندارد! تیم منصوریان، بهترین نفرات، جورترین افراد و هماهنگ‌ترین حالت تیمی خود را می‌شناسد! استقلال، این مزیت و این برتری توأم با قدرت، آن هم قدرتی برگرفته از حركت و سرعت را دارد كه بهترین تركیب تیمی خود را بشناسد و از بهترین زوج‌ها برخوردار باشد! نفت آبادان، كه در آبادان 3 گل می‌خورد و بدترین شكست خانگی را متقبل می‌شود، در اصل تیم نالان و ناتوانی نیست! ولی... در كف شیر نر خونخواره‌ای / غیرتسلیم و رضا كو چاره‌ای! استقلال در آبادان یك تیم همه چیز تمام بود كه می‌دانست چه می‌كند! می‌دانست چه باید بكند! و چگونه دنبال پیروزی باشد! به شكل ساده و با عباراتی دم‌دستی، می‌توان گفت استقلال مزد جوانگرایی‌اش را گرفت ولی حقیقت بازی، چیزی و چیزهایی فراتر از اینهاست! در استقلال، میدان به دست بازیكنان بهتر و نفرات برتر افتاد! در استقلال، منصوریان مؤثرترین اهرم پیروزی‌ساز خود- بازیكنان طالب بازی و تشنه بازی- را رو كرد! حالا دیگر، زور مدعیان او، به او نمی‌رسد! با این تیم و با این بازی، كه ملاكش آماده بودن و بیشتر دویدن است، منصوریان و ایده‌های درست تكنیكی‌اش، رویین شد! با این بازی و این فوتبال كه بازیگرانش گوش به فرمان مربی دارند، منصوریان و آنچه در سر دارد، بیمه شد!

2- با تكرار این بازی و مكرر كردن این نمایش، دست آنها كه دست دراز كرده‌اند تا دست‌درازی كنند، كوتاه شد! منصوریان نشان داد كه یك من ماست چقدر كره دارد! او جنم و جربزه، او جگر و دل بزرگی یك مربی بزرگ را نشان داد! او معلوم‌مان كرد كه برای فرماندهی در استقلال، چیزی كم ندارد و در سایه اسم نامداران بزرگ قرار نمی‌گیرد! منصوریان، رسیده است به آن مرحله از قدرت كاریزمایی، كه خود را برتر از همه و استقلال را مهم‌تر از دیگران بداند!م نصوریان را، باور می‌كنیم كه خود را باور كرده! منصوریان را می‌بینیم كه یك جوان در حال نوخاستن را بر یک بزرگ اسمی ترجیح می‌دهد! منصوریان را می‌بینیم كه برابر باورش، حركت و عمل می‌كند! استقلال از این راه است كه حق عدول ندارد! استقلال، در این راه است كه برنده بودن و برنده شدن را تجربه می‌كند! استقلال به همین ترتیب است كه حركت پیروزمندانه‌اش را تكرار می‌كند و تضمین می‌كند! فقط از این راه! استقلال قدر خودش را و قیمت تیمش را به جا می‌آورد!

۱۹ ۱۱  
آی اسپورت
2017-01-24 17:26:00
نظر دهید

۱۱ نظر
پرسپوليسي اصيل
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
مرسي از قلم زيباتون اقاي لارودي.
اما همين عليمنصور نامرد بود كه حسرت ما رو 9 ساله كرد
با اينكه خيلي به تيممون ضربه زده اما خودش و تيمش خيلي دوست داشتني اند و اين حقيقت رو نميشه انكار كرد.
vesta
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
نمونه بارز بی ریشه و اصالت بودن یه کیسه کش
فرزاد مهریار
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
برزو جان ، باز یه برد اوردین و جو گیر شدین . علی منصور دوست داشتنیه؟! اگه جلوی پیکان خم نتیجه نگیرید ، باز هم از این حرفا میزنین؟!
رضا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
حالا یکی از آقای منصوری تعریف کرد بزارید لذتشو ببرن خوش باشن اشکال نداره گریه نکن عزیزم باشه باشه منصوری اخر مربیه
بابای برزو
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
از هواداران پرسپولیس پوزش می طلبم در کوتاهی بنده بابت شبی که ....
۶
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
خدایا شاهکار خلقت رو تا همیشه سرمربی کیسه بزار تا خنده بر لب ما بمونه
اسمان
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
درصورت باخت به السد عوض خواهد شدجانشین هم تعیین شده.
۴
Saman207
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
پدرخوانده ژورنالیسم ورزشی با استفاده بیش از حد از علامت تعجب در این متن خواسته بگه متن رو به شکل طنز نوسته دوستان جدی نگیرید!!!!!
۷ ۲
الف
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
چه جالب !؟
اصلا دیت نکرده بودم .
راست میگی خیلی عجیبه
۳
تيمور
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
اخه اين پيرمرد 70 ساله مگه كيه كه بخواد استقلال رو دست بندازه؟
پول هاي ميليارديشو بازيكنان 23-24 ساله پارو ميكنند اين يه يادداشت مينويسه 50 نفر بخونن ذوق كنن!
۱
موراتا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
عجب نوشابه ای باز کردید واسه منصوریان واقعیت اینه که نسخه ی شفابخش استقلال همین جوانگراییه ولی منصوریان نه از سر شجاعت و هوش تاکتیکی بلکه از سر ناچاری بوده این محرومیت استقلال از پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی مثل یک هدیه برای این تیمه چون بجای دو پیرمرد رو به افول منصوریان دوباره مجبور میشه دقت کنید مجبور میشه از همین جوانان تشنه ی موفقیت استفاده کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر