فهرست
کرونا مانع ورود سرالکس به اولدترافورد؟
کرونا مانع ورود سرالکس به اولدترافورد؟

کرونا مانع ورود سرالکس به اولدترافورد؟

آی اسپورت - مقامات اجرایی لیگ برتر انگلیس به این فکر هستند که حضور افراد بالای 70 سال را در ورزشگاه‌ها ممنوع کنند. این کار آنها به دلیل شیوع ویروس کرونا در انگلیس است. به این ترتیب الکس فرگوسن 78 ساله که پای ثابت بازی های منچستریونایتد است یا روی هاجسون سرمربی 72 ساله پالاس، برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه خواهند شد. دولت انگلیس قرار است با مقامات ورزشی و شبکه‌های پخش تلویزیونی جلسه‌ای بگذارد تا درباره برنامه‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا بحث کند. اتحادیه لیگ برتر انگلیس هم خود را برای شرایطی مهیا می‌کند که مجبور به برگزاری دیدارها پشت درهای بسته شود.

مارتا کلنر، خبرنگار اسکای نیوز گفته است: «گفته می‌شود ترجیح این است که بازی بدون حضور برخی تماشاگران برگزار شود تا این که فصل به تعویق بیفتد یا بازی‌ها پشت درهای بسته برگزار شود. به این ترتیب ممکن است به طرفداران 70 سال به بالا توصیه شود که از حضور در ورزشگاه‌ها اجتناب کنند، یا حتی آنها از حضور در ورزشگاه منع شوند. این محدوده سنی افرادی است که بیشترین خطر را در هنگام ابتلا به ویروس کرونا دارند.»

در حال حاضر انگلیس 164 مورد مبتلا به ویروس کرونا را ثبت کرده است. یک مرد 88ساله که مشکلات زمینه‌ای هم داشت، دومین فردی است که به دلیل کرونا جان خود را از دست می‌دهد. تاکنون از پنج لیگ معتبر اروپا، تنها قرار شده که سری آ ایتالیا پشت درهای بسته برگزار شود. وینچنتزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا خواستار پخش رایگان بازی‌ها شده است. در لیگ برتر انگلیس هم شاید این اتفاق بیفتد.

     
آی اسپورت
2020-03-07 19:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر