فهرست
تبعید رامین تمام نمی‌شود؟
تبعید رامین تمام نمی‌شود؟

تبعید رامین تمام نمی‌شود؟

 نیمکت‌نشینی رامین رضاییان در بازی برابر گسترش و بازی دادن به صادق محرمی جوان شاید مهم‌ترین غافلگیری برانکو ایوانکوویچ بود. آنچه نشان می‌داد داستان پرفراز و نشیب مدافع راست تیم ملی در لیگ شانزدهم، به پیچ و تاب‌های پرشماری پیوند خورده است.

آی‌اسپورت- بعد از چند هفته نیمکت‌نشینی در نیم‌فصل نخست، پاس گل مهندسی‌شده او در نبرد با نفت آبادان، سانتر گل درخشان‌اش در نبرد با ماشین‌سازی و گل تماشایی‌اش در نبرد با سیاه‌جامگان، این تصور را به وجود آورد که مدافع-هافبک شماره ۲۷ دیگر از ترکیب پرسپولیس تکان نخواهد خورد و برانکو مدافع یاغی‌اش را بخشیده و اتفاقات اول فصل را فراموش کرده اما ماجراهای اردوی عجیب تیم ملی در دبی و البته مصدومیت دوباره گره دیگری در کار رامین و پرسپولیس انداخت. رضاییان بازی با سایپا را از دست داد و از فهرست بازی با فولاد هم خط خورد و در هر دو مسابقه، پرسپولیس هم به برتری رسید و هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

حسین ماهینی و البته صادق محرمی، در این دو دیدار در پست دفاع راست خوش درخشیدند تا شرایط برای بازگشت رامین دشوارتر شود. او در فهرست برانکو برای دیدار با گسترش فولاد قرار گرفت اما جایی در ترکیب ثابت اولیه نداشت.

با این وجود گره خوردن بازی در نیمه دوم و دروازه قفل شده سرخ‌ها سبب شد تا برانکو چاره‌ای جز به میدان فرستادن مدافع مغضوب و یاغی تیمش نداشته باشد. بازی کمتر از انتظار سروش رفیعی در مرکز زمین و به بن‌بست رسیدن نقشه‌های تهاجمی سرخ‌ها در غیاب مسلمان، سبب شد تا رامین بالاخره در یک ربع آخر بازی فرصت حضور دوباره در زمین را پیدا کند.
اتفاقی که مطلوب هواداران پرسپولیس به شمار می‌رفت و با استقبال گسترده آنها روبه‌رو شد. قابل پیش بینی بود که رضاییان با انگیزه‌های فراوانش تاثیر مثبتی در روند حرکتی و حملات سرخ‌ها بگذارد و او در نخستین حرکت خود پایه گذار گل سه امتیازی و برتری پرسپولیس شد.

تنها ۴ دقیقه بعد از ورود به زمین سانتر خط کشی شده او در یک رفت و برگشت با تاثیر مثبت علیپور به طارمی رسید تا پرسپولیس به گل برسد. با این بازی تاثیرگذار و پاس گل غیرمستقیم به نظر می‌رسد رامین یک بار مسیر سخت جلب اعتماد برانکو را طی کرده و حالا با انگیزه زیادی منتظر اعتماد بیشتر برانکو است. اعتمادی که شاید این بار دیگر، جلوی طرد شدن او از فهرست‌های ۱۱ نفره هر مسابقه را بگیرد.

 

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-01-24 06:31:00
نظر دهید

۳ نظر
جاوید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۲۴
بازم چرت نوشتی ،مسخره رضاییان مصدوم بود ،اگه از اول بازیش میداد کمردردش شدید تر میشد ،درد کمردرد الکی نیست که با یک هفته دو هفته کامل برطرف شه
۷
محمد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱
علاقه مندی تیم رو به حاشیه ببری وقتی داره نتیجه میگیره؟؟؟

بازیکنی که 20 روز تمرین نکرده و مصدوم بوده فیکس باشه تا بازم مصدوم بشه؟
اینکه مربی به فکر سلامت بازیکنشه بده؟

4تا بازی مهم داره تیم و بازیکنا باید فرصت استراحت داشته باشن
مجتبی فرد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
حُبِّ شما به رضاییان از بغض برانکو است گر نه شما الکی برای کسی نوشابه باز نمی‌کنی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر