فهرست
خط پایان؛ رجب‌زاده خداحافظی کرد
خط پایان؛ رجب‌زاده خداحافظی کرد

خط پایان؛ رجب‌زاده خداحافظی کرد

آی اسپورت - باشگاه ذوب‌آهن از خداحافظی مهدی رجب‌زاده بازیکن با سابقه این تیم خبر داد. ذوب آهن در بیانیه‌ای عنوان کرد که شماره ۳۰ مهدی رجب زاده در موزه افتخارات باشگاه ذوب آهن نگه داری می‌شود. در این بیانیه آمده است:

«در میان شکوه همه روزهای درخشان اخیر شاید هیچ چیز به اندازه خداحافظی با دو دهه پرافتخار حضورت در عرصه فوتبال ملی و باشگاهی کشور غمناک نیست. مهدی رجب زاده عزیز! بی تردید همگان تو را به عنوان یک الگوی اخلاقی و فنی بزرگ در فوتبال کشور خواهند شناخت و هر چند سختی خداحافظی با فوتبال خاص و متفاوت تو ساده نیست ولیکن امیدواری به پیوستنت به مربیان کشور برای همه ما التیام بخش است.

نام تو تا ابد بر تارک فوتبال این مرز و بوم خواهد درخشید و رکوردهایت از جمله ۲۰ سال بازی در سطح اول فوتبال ایران و آسیا و نیز بیشترین گل زده با پیراهن یک تیم باشگاهی به سند افتخار برای همه ما بدل خواهد شد. شماره ۳۰ جاودان در موزه افتخارات باشگاه ذوب آهن با نیم قرن افتخار، قرار خواهد گرفت و همگان این پیراهن باشکوه را خواهند ستود.»

چند روزی بود که خبر خداحافظی مهدی رجب زاده که یکی از باسابقه ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر و دومین گلزن برتر تاریخ لیگ است به گوش می‌رسید. اما این بازیکن پیش از این خبر خداحافظی‌اش را رد کرده بود.

  ۱  
آی اسپورت
2018-06-19 13:57:00
نظر دهید

۱ نظر
عزیز
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
زنده باد شیربچه کازرون. شیرن کازرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر