فهرست
تماس دایی با رحمتی: بیا نفت پیش خودم!
تماس دایی با رحمتی: بیا نفت پیش خودم!

تماس دایی با رحمتی: بیا نفت پیش خودم!

آی اسپورت- بعد از پایان بازی روز گذشته استقلال و سپاهان و نیمکت نشینی سید مهدی رحمتی برای اولین بار در استقلال، او در فرودگاه اصفهان از منصوریان خواسته در صورتی که قرار است کلا نیمکت نشین باشد، رضایتنامه اش را برای نیم فصل دوم بگیرد.گویا منصوریان هم بی تمایل به جدایی رحمتی از تیمش نیست و چه بسا رضایت دو طرف به این جدایی منجر شود مهدی رحمتی نیم فصل دوم جایی در بین آبی پوشان نداشته باشد.

حالا این سوال پیش می آید مقصد بعدی رحمتی کجا خواهد بود؟ این احتمال وجود دارد رحمتی در صورت جدایی از استقلال سر از تیم نفت تهران در بیاورد و برای نیم فصل دوم شاگرد علی دایی شود.نفت تهران نیز از چارچوب دروازه احساس ضعف و نیاز به بازیکن در این پست می کند. گویا علی دایی خودش با رحمتی تماس گرفته و به او پیشنهاد همکاری داده است.رحمتی هنوز پاسخ نهایی به این پیشنهاد نداده ولی احتمال این موضوع با توجه به اتفاقات اخیری که در استقلال افتاده، زیاد خواهد بود!

۷ ۴  
آی اسپورت
2016-12-26 14:48:00
نظر دهید

۴ نظر
K
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
برو به سلامت . درو هم پشت سرت ببند
سید دست طلایی سرور لنگیایی
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
ببند لنگی معلومه سید با واکنش هاش تو اس اس زیاد تا حالا تورو سوزونده نه؟؟ عقاب آسیا حتی اگه از استقلالم بره که نمیره بازم تا ابد محبوب همه تاجیاست
۹
رضا
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
والا ما که موافق موندنش هستیم اگه نباشه کی ۴ تا بخوره کی تو تمام بازی ها گل بخوره کی تیمتونو تو حاشیه ببره. اقا بمون که جات خوبه خخخ
سید محسن
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۲۲
یه دروازه‌بان پُر حاشیه و بیشخصیت، پول پرست و باند باز که فکر میکنه استقلال مال باباشه. حیف ازون بازوبند که رو بازوی تو بسته بشه. لطفا برو سید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر