فهرست
نامه اسپانسر به مدیران سرخابی: تهدید و دستور
نامه اسپانسر به مدیران سرخابی: تهدید و دستور

نامه اسپانسر به مدیران سرخابی: تهدید و دستور

آی‌اسپورت- اسپانسر باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال که دیدار این دو تیم در آلمان هم طبق خواسته‌ و اجرای مسئولان آن برگزار خواهد شد در نامه‌ای به مدیرعامل‌های دو باشگاه، نسبت به اخبار و شایعات مختلف درباره لغو دیدار و تصمیم به برگزار نکردن آن هشدار داد و از آن‌ها خواست همین امروز موضع‌گیری رسمی کرده و به برگزاری دیدار تاکید کنند. دیشب پندار خمارلو مدیرروابط عمومی پرسپولیس خبر از لغو دربی داده بود که همین خبر عصبانیت شدید اسپانسر و نماینده آن را به دنبال داشت تا چنین نامه سفت و سختی برای مدیران دو باشگاه نوشته شود. شیرازی که نماینده اسپانسرها است در بخشی از نامه گفته که همه شرایط برای برگزاری دیدار فراهم شده و همه زمینه‌ها با صرف هزینه، چیده و آماده است؛ و حالا اگر هر کدام از طرفین ماجرا که برای برگزاری دیدار توافق کرده اند از حضور در آلمان خودداری کنند در برابر لغو دیدار مسئول بوده و باید خسارات را بپردازند و البته در مراجع مربوطه پاسخگو باشند.

هرچقدر که مدیران دو باشگاه سعی می‌کنند استقلال و قدرت خود را نشان بدهند؛ اما اسپانسر در شرایطی قرار گرفته که خواسته یا ناخواسته دیکتاتور مابانه رفتار می‌کند؛ و نشان می‌دهد که ورشکستگی و مشکلات شدیدا مالی سرخابی‌ها چنان به این دو باشگاه فشار آورده که مجبورند برای کسب حمایت های مالی از طرف این اسپانسر به خواسته‌های ریز و درشت آن تن دهند. گویا فعلا که چاره‌ای نیست. هنوز راه درآمدی دیگری در فوتبال ما کشف یا اختراع نشده!

نامه
نامه

۹ ۶  
آی اسپورت
2017-07-17 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
عجب نامه خنده داری!
اسپانسر سر خود رفته قرار و مدار بازی رو گذاشته..
بعد ضرر لغو بازی رو باید پرسپولیس یا تیم مقابل باید پرداخت کنه؟
حسین
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
واقعاً باید به حال این قوتبال گریه کرد؛ واقعاً! همین فقط!
پدرام
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
نمیدونم چرا همش فکر میکنم که همه اینها الکی بوده و اسپانسر با کمک داور زنی میخواد به یه بهانه ای پول این دو تا باشگاه رو بالا بکشه
سهيل
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
ازون موقعي كه داورزني پاش به وزارتخونه باز شد اين داستانا شروع شد، مرتيكه الدنگ چون با شيرازي ساخت و پاخت داره و سيبيلش چرب ميشه روي پرسپوليس فشار گذاشته كه قراردادشو با اين سامانه فسخ نكنه، طاهري قراردادو فسخ كن و يه سامانه مخصوص باشگاه تاسيس كن، هوادارا مثل كوه پشت پرسپوليسن همون جور كه توي اين چندسال نشون داديم توي بدترين روزها هم پشت پرسپوليسو خالي نكرديم و اين تيمو باهم ساختيم تا به اينجا رسيديم
امید از تفت
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
اسپانسر که کاره ای نیست. پشت این قضیه وزارت ورزش و داورزنی است. همین داورزنی توی مصاحبه اش گفت که لغو قرارداد پرسپولیس با اسپانسر به منافع بقیه تیمها! ضرر میزنه و استقلال و تراکتور!! معترض بودند. یکی نیست بگه مگه پرسپولیس قراره منافع بقیه باشگاهها را تأمین کنه!!؟ حالا فهمیدید چرا دربی حتی با مخالفت پرسپولیس هم باید برگزار بشه!!؟ ولی کور خوندند کسی نمیتونه خلاف نظر پرسپولیسی ها کاری انجام بده و من از 10 روز قبل هم گفتم دربی برگزار نخواهد شد و الان هم همین حرف را با قاطعیت تکرار می کنم. قرار نیست ما 3 بازی اضافه و در مجموع 8 بازی در 32 روز برگزار کنیم و احتمالاً با این فشردگی و خستگی، مصدوم هم بدیم و تیم را از بین ببریم که منافع بقیه تیمها تأمین بشه
۶
حمید
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
بلایی که شیرازی داره سر تیم ما میاره چند برابر از جریمه مانوئل ژوزه بدتره.

تصور کنید این اسپانسر نبود و ما مستقیما پول ها رو به باشگاه واریز می کردیم. آیا جریمه ژوزه و سایر پرونده ها تا حالا پرداخت نشده بود؟ قطعا شده بود. آیا پیش پرداخت و پس پرداخت و میان پرداخت تیم های باشگاه ها با کمک ما قابل پرداخت نبود؟ قطعا قابل پرداخت بود.
حالا این وسط کسایی که با پول ما به مقام پادشاهی رسیدن دارن با همین پول ما رو به بردگی می کشن. عجبا! با پول خودمون ادمهایی مثل شیرازی رو اجیر کردیم که به ما زور بگن. با پول خودمون ادمهایی مثل شیرازی رو اجیر کردیم که بیشتر از ما بدزدن! اینجا دیگه چه سرزمینیه!
تا به حال همه انتقادها به جناب اسپانسر بود اما دیگه باید از آقای طاهری پرسید که چه دلیلی داره با همچین اسپانسری کار رو ادامه بده؟ آقای طاهری دزدین 21 میلیارد ما جلوی چشممون براتون کافی نبود تا به این نتیجه برسید که بهتره قرارداد با این شبه اسپانسر دزد لغو بشه ؟ آقای طاهری پرسپولیس فرزند همه ماست و وقتی ما به شما اعتماد کردیم قاعدتا شما رو امین خودمون قرار دادیم. آقای طاهری حالا گروگانگیر ها فرزند ما رو دزدین و به خاطرش ازمون درخواست پول دارن. البته وقتی می گم به خاطرش منظور به خاطر آزدایش نیست چون این وضعی که من می بینم مثل اینه که گروگانگیرها فقط به خاطر این که بچه مون رو نکشن طلب پول ازمون میکنن. خبری از آزادی بچه مون نیست! مثل روز روشنه که بازم ازمون درخواست های بیشتری خواهند داشت!
جناب آقای طاهری. شما امین خوبی نبودی! اما به خاطر زحماتی که کشیدین و موفقیت هایی که به دست اوردین ما از این اشتباه شما چشم پوشی می کنیم به شرط این که فقط فرزند ما رو آزاد کنین. جناب آقای طاهری. قید این دربی رو بزنین. و پشت بندش هم قید قرداد با این گروگان گیرها رو هم بزنید. گیریم که جریمه مون کنن. گیریم که بخوان 200 میلیون یورو رو از ما بگیرن. گیریم که بخوان بایت فسخ یک جانبه قرداد با این دزدا جریمه بشیم. (که البته هیچ کدوم از این غلطا رو هم نمی تونن بکنن) آقای طاهری ممکنه در ذهن شما این ها روی هم سرمایه زیادی رو به باد بده. اما جناب طاهری هرگز فراموش نکن که سرمایه اصلی این باشگاه امثال شیرازی دزد نیستند. سرمایه این باشگاه اعتماد ما هوادارهاست . اگر ما به شما اعتماد داشته باشیم همه این جریمه رو حاضریم پرداخت کنیم و آزادی فرزندمون رو با هم جشن می گیریم. اینده فرزندمون رو با هم می سازیم و البته این بار حواسمون به دزدها و گروگان گیرها خواهد بود. جناب اقای طاهری شما نزدیک به شصت سال سن دارین. هر انچه اعتبار و نیکنامی کسب کردید بابت همین حضور سه ساله در پرسپولیس است. همه اون 57 سال دیگر در مقابل این سه چیزی به حساب نمیاد. جناب آقای طاهری امروز رویانیان بابت فقط یک فقره قرداد ژوزه مورد لعن و نفرین اکثر هواداران پرسپولیس است. جناب آقای طاهری می ترسم از این که روزی همین لعن و نفرین بابت پرونده اسپانسر که از نظر من خطراتش به مراتب از پرونده ژوزه بیشتره دامن شما رو بگیره. جناب آقای طاهری فرصت ها زیاد نیستن. در همین لحظات و ثانیه هاست که تفاوت نیک نامی و بدنامی رقم می خوره. ببینم برای آبروی خودتون چه خواهید کرد! حواستون به شمارش ثانیه باشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر