فهرست
مدافع راست؛ چالش اصلی منصوریان
مدافع راست؛ چالش اصلی منصوریان

مدافع راست؛ چالش اصلی منصوریان

آی‌اسپورت- در روزی که استقلال توانست با یک بازی بسته و دفاعی، پرسپولیس هیجان‌انگیز برانکو را متوقف کند، نقطه ضعف بزرگی از استقلال به چشم آمد که گویا قرار نیست منصوریان برای آن چاره‌ای بیندیشد. خسرو حیدری، مرد اول حملات پرسپولیس در دربی پایتخت بود. شماره 2 سی‌‌وچهارساله آبی‌ها که وارد افت محسوسی شده، به نوعی پاشنه آشیل تیم جوان و باطراوت منصوریان است. در نبود غفوری، سرمربی استقلال از حیدری در سمت راست خط دفاعی استفاده می‌کند. اتفاقی که اگر در بازی با ذوب‌آهن هم بیفتد، به یک ریسک بزرگ شباهت خواهد داشت. حیدری برابر پرسپولیس نشان داد که در حملات سریع حریف، قدرت بازگشت ندارد؛ و البته در حملات آبی‌ها هم آن تاثیرگذاری سال‌های قبل در بازی حیدری دیده نمی‌شود.

با توجه به بازگشت جابر انصاری، احتمالا فردا منصوریان از او به جای برزای در پست وینگر چپ استفاده خواهد کرد. این جابه‌جایی، فرصت را برای منصوریان فراهم می‌کند تا از برزای در سمت راست خط دفاع بهره ببرد. قبل از این هم گمانه‌زنی‌هایی درباره انتقال برزای جوان به پست مدافع راست شنیده میشد. به خصوص که او در رفت و برگشت‌ها بسیار چابک‌تر از حیدری نشان داده و در بازی‌های اخیر، از نظر دفاعی هم تاثیر مثبتی روی بازی استقلال داشته است.

بازی دادن به حیدری کند و ضعیف شده، آن هم برابر مهاجمان تند و تیز ذوب‌آهن، می‌تواند یک خودزنی برای استقلال منصوریان باشد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-15 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
2 تا در 2 دقیقه و یکی هم برا پس انداز بیمه
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۸
بزرگترين طلسم مربوط به بي‌شكستي استقلال برابر پرسپوليس به آذرماه سال 1356 تا خرداد سال 1365 برمي‌گردد. اين اتفاق طي هشت سال و شش ماه رخ داده است. 102 ماه بي‌شكستي در حالي رخ داد
پیمان
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۹
دوست
عزیز در این فاصله چند سال مسابقه ای برگزار نشده لطفا آمار غلط ندید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر