فهرست
حسرت و عصبانیت برانکو؛ کمال به خودش ضربه زد
حسرت و عصبانیت برانکو؛ کمال به خودش ضربه زد

حسرت و عصبانیت برانکو؛ کمال به خودش ضربه زد

آی اسپورت – امروز وقتی برانکو بعد از تمرین پرسپولیس با خبرنگاران همصحبت شد حرف به کمال کامیابی‌نیا رسید. حرف‌های برانکو درباره کمال توام با عصبانیت و حسرت بود. او می‌گفت: «تنها مصدوم فعلی ما کمال است. او را از تیم کنار نگذاشته‌ایم، چرا که مصدوم است. در واقع کمال با کاری که انجام داد به خودش بزرگ‌ترین ضرر را زد. او پاداش‌های بازی‌ها را و همین‌طور تیم ملی را با دور بودن از شرایط آرمانی از دست داد. جدا از این مسئله باشگاه حتماً برای کمال جریمه در نظر خواهد گرفت، چرا که او به‌عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید مسئول سلامت خود باشد. جریمه کمال مالی خواهد بود و ما نمی‌توانیم او را کنار بگذاریم، چرا که او در زمان سلامتش در زمین مسابقه 200 درصد توان خود را گذاشته است و یکی از بهترین‌های تیم ماست. جریمه مالی کمال را نمی‌بخشیم. فقط می‌توانم بگویم حیف شد که او را در اوج آمادگی از دست دادیم. کمال و محسن زوج خوبی در پست هافبک دفاعی بودند.»

کمال امروز بعد از انجام فیزیوتراپی و کارهای درمانی‌اش به تمرین پرسپولیس رفت.

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2018-01-21 13:58:00
نظر دهید

۳ نظر
وحیدپرسپولیسی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
آشغااال بی تعصب..بره گمشه پیش همون طارمی پرحاشیه..پرسپولیس ازرفتن هیچ بازیکنی ضررنخواهدکرد
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
هم کمال هم طارمی رو چشم هوادار جا دارن . با طارمی بهترین پرسپولیس این سال ها رو داشتیم و البته ۴تایی کردن فراموش نشدنی استقلال رو . ما پرسپولیسیا برای بازیکنایی که باعث عزت پیراهن و پرچم باشگاه شدن همیشه احترام قائلیم.
برخوردی هم باشه سرمربی خودش بلده برخورد کنه . من هوادار فقط باید حمایت کنم .
۸
به علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۵۱
این جماعت لمپن همیشه یه آقا بالاسر میخوان و دائما میگویند هرچی آقا مون بگه چون ما نفهمیم و باید برامون تصمیم بگیرند. خلایق هرچه لایق خدای نکرده علی جان مغزتو بکار نگیری چون آقا تون مغزش کار میکنه ومیدونه کی وکجا بازی بده ویا اخراجشون کنه. ضمنن یادت رفت به کیروش وعادل فحش بدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر