فهرست
صبحانه با آی اسپورت: لیما به استقلال نرسید
صبحانه با آی اسپورت: لیما به استقلال نرسید

صبحانه با آی اسپورت: لیما به استقلال نرسید

آی اسپورت- صبحانه امروز را با خبری درباره بازی الاهلی و استقلال شروع می کنیم. ليما مهاجم 8 ميليون يورويي و گران‌قيمت باشگاه الاهلي از فهرست اين تيم براي مصاف با استقلال خارج شد. اين بازيكن به دلیل آسیب دیدگی دیدار ارمز را از دست داد تا الاهلي با مثلث خليل، آساموا جيان و ديوپ به مصاف استقلال بیاید.

وزارت ورزش- طاهری

در حال حاضر علی اکبر طاهری مدت ها است که به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت می کند که این موضوع طبق قانونی صحیح نیست و باید هرچه زودتر مدیرعامل این باشگاه انتخاب شود. محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش درباره این موضوع گفت: نگاه ما به فعالیت بازنشستگان توام با قانون است و هر مساله ای که قانون اعلام کند، بر اساس آن اقدام خواهیم کرد.

باخت المپیاکوس در غیاب کریم

در هفته بیست‌ویکم سوپر لیگ یونان آ اک و المپیاکوس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود آ اک پایان یافت تا المپیاکوس را با دومین شکست فصلش مواجه کند. خبری از کریم انصاری فرد در این بازی نبود و المپیاکوس علیرغم این شکست همچنان با 51 امتیاز صدرنشین سوپر لیگ یونان است.

مسابقات روز

بدون شک بازی دو استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا مهم ترین بازیهای امروز فوتبال دنیا برای فوتبالدوستان ایرانی است. استقلال خوزستان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به مصاف الفتح عربستان می رود و شاگردان منصوریان هم در امارات با الاهلی بازی دارند

پخش زنده

دیدار استقلال خوزستان مقابل حریف عربستانی اش ساعت 14:15 از شبکه ورزش پخش می شود. هواداران استقلال هم می توانند ساعت 19.45 بازی تیم مورد علاقه شان با الاهلی را از شبکه سه ببینند.

۲    
آی اسپورت
2017-02-20 08:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر