فهرست
دستور تازه شفر؛ اعتراض به داور ممنوع
دستور تازه شفر؛ اعتراض به داور ممنوع

دستور تازه شفر؛ اعتراض به داور ممنوع

آی اسپورت - اگر روزبه چشمی در بازی با السد از سوی داور بازی اخراج نمی شد استقلال این شانس را داشت که نتیجه بازی را تغییردهد و همانندپرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. البته کارت زرد دومی که روزبه گرفت جای توجیه داشت به این خاطر که بازیکن حریف در آستانه خلق حمله خطرناک روی دروازه استقلال بود که چشمی با یک خطای فنی مانع از ادامه حرکت او شد اما این بازیکن کارت زرد اول را به خاطر اعتراض به داور گرفت. اعتراضی که البته هیچ دستاوردی برای تیم نداشت و تنها روزبه با دریافت کارت زرد خود را قربانی این بازی حساس و سرنوشت ساز کرد.

با وجود این اتفاق تلخ شفروالبته مدیر عامل باشگاه استقلال از روزبه حمایت کردند و چشم را به بازی های خوبی که او برای استقلال به نمایش گذاشته بود، نبستند! اما حالا شفر برای ادامه یک تصمیم جدی گرفته است. او خطاب به بازیکنان گفته دیگر حق ندارید به داور بازی به گونه ای اعتراض کنید که داور مجبور به نشان دادن کارت زرد شود! حتی گفته می شود باشگاه قصد دارد از یک داور قدیمی برای آموزش بازیکنان استقلال استفاده نماید. شفرمعتقد است بازیکنان باید یاد بگیرند با چه ادبیاتی با داور صحبت کنند که داور کارت زرد به آنها نشان ندهد. چون اصلا صحبت نکردن بازیکنان با داور امکان ندارد.

 

ورزش سه

۱ ۵  
آی اسپورت
2018-09-20 12:00:00
نظر دهید

۵ نظر
میلانوفسکی
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
مشابه حرکت غیرحرفه ای و بچگونه بازیکن تاج(روزبه) در اعتراض به داور، تو بازی پرسپولیس با قطر هم توسط کمال انجام شد.(حرکت غیرفوتبالی)
فقط شانس کمال این بود که نیمه دوم موقعیت خاصی پیش نیومد که بخواد خطای منجر به کارت انجام بده وگرنه فقط کافیه تجسم کنید بازی دو یک به نفع پرسپولیسه و دقایق حساس اخر به دنبال گل سومه و کمال ضدحمله الدحیل رو با خطا متوقف کنه و پرسپولیس ده نفره نتونه گل سومو بزنه. قطعن الان ایشون هم در کنار روزبه بالای صلیب تشریف داشت.
به نظرم اگه تیمای کشورمون بتونن بیشتر تو بازی ها و تورنمنت های معتیر بین المللی شرکت کنند ظرفیت ذهنی بازیکنا خیلی بالاتر میره فقط کافیه کمی برنامه ریزی مالی مرتب تری داشته باشند تا پول واسه این قضیه هم جور بشه.
۷
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
میلانوفسکی ؛
شما لازم‌نکرده راجع به بهترین هافبک بهترین باشگاه غرب آسیا یعنی پرسپولیس کارشناسی کنی . ما خیلیم از عملکر کمال و حتی اخطاری که گرفت راضی هستیم .
اون روزی که کیسه کشا از مدیر و مربیشون گرفته تا هواداراشون ، لای هر حرفیشون از سرورشون پرسپولیس یادی نکنن روز مرگشونه!
۹
میلانوفسکی
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
علی جان الان که شما یه پسوند پرسپولیس به اسمت اضافه کردی یعنی سخنگوی این تیمی؟ دایره هواداری از این تیم خیلی گسترده تر از چیزی هست که تو ذهن شما میگذره. اگه اجازه بدی ما هم یه گوشه ای ازین دایره به عشق تیممون اوقات بگذرونیم و تو خیالمون واسش تصمیم بگیریم.
نگرانی من بابت اخطارهای نالازم چیز بدی نباید باشه به گمونم.
تیم خوبی داریم و مهمتر اینکه مربی باشخصیت، باسواد و باهوشی هم بالای سر این تیمه. حیف نیست رفتارهای لحظه ای بازیکنا ما رو از ارزوی قهرمانی دور کنه؟ البته دمشونم گرم که تا اینجای کار کاملن حرفه ای و با تعهد انجام وظیفه کردن و سه ساله که پرچم تیم بالاست. بهتره ازین دوران لذت ببریم همونطور که یه دوره ای تاجیا مثل ما بالا بالاها بودن.
۳
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
آره عزیزم من سخنگوی هوادارای اصلی پرسپولیسم نه اونایی که فقط پیژامه میپوشن پای فوتبال یا والیبال یا هرچیز دیگه تخمه میشکونن و نه با باخت تیم مثل ما عزادار میشن نه با پیروزی هاش از خوشحالی به آسمون میرن . نصف فعالیت هواداری اصلی پرسپولیس داخل مجازی رو دقیقا مقابله با فرقه ای به نام ((من خودم پرسپولیسی ام اما ... )) ها در بر گرفته . اونایی که مثلا تیریپ منطقی برمیدارن و یکی به نعل میزنن یکی به میخ و فکر میکنن خیلی آدم حسابین . انگار ماها هالوییم نمیفهمیم اخطار کمال چقد میتونه بد باشه فقط شماها دانا هستید و میفهمید و نقد میکنید!! نه عزیزم هرچی که فکر میکنی رو نباید بریزی رو میز . اسم من رومه : هوادار ! هواداری تیمم و بازیکنا و مربی تیمم رو میکنم و عمرا نمیذارم احدی چه رقیب چه بدتر از رقیب که امثال شما مثلا پرسپولیسی هاس تیممو به حاشیه ببره و خبرنگار و رقبا رو پررو کنه.
شما اگر نگرانی پوشو برو تمرین پرسپولیس آخر تمرین با کمال حرف بزن نه اینکه بیای زیر خبرا و آماده ترین هافبک ایرانو نقد کنی . ته این کارا میشه فحاشی به بازیکن تو صفحه های مجازی . از نظر من تو دشمن تیمی و با تمام توانم جلوی این حرکتاتونو میگیرم .
گود لاک مستر
۳
میلانوفسکی
پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
دنیای مجازی واسه همه ادما جا داره و کسی جای اون یکیو تنگ نمیکنه. شما هم موفق باشی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر