فهرست
تازه‌واردهای پرسپولیس و استقلال بازی می‌کنند؟
تازه‌واردهای پرسپولیس و استقلال بازی می‌کنند؟

تازه‌واردهای پرسپولیس و استقلال بازی می‌کنند؟

آی اسپورت - بالاخره بعد از 98 روز انتظار، فصل جدید لیگ برتر از فردا شروع می‌شود. لیگی که هم استقلال و هم پرسپولیس با شمایلی جدید وارد آن می‌شوند و سرمربی‌ هر دو تیم نسبت به فصل قبل متفاوت است. در رونمایی از استقلالِ استراماچونی و پرسپولیس کالدرون، همه منتظر نمایش خریدهای جدید این دو تیم هستند.

یکی از خریدهایی که شانس زیادی دارد تا در همین اولین هفته پیراهن استقلال را بپوشد، مسعود ریگی است. همچنین احتمالا میلیچ هم خیلی زود جای میلاد زکی‌پور را در سمت چپ خط دفاع بگیرد؛ بازیکنی که در لیگ هجدهم هیچ پاس گلی نداده بود. میلاد باقری هم خوش‌شانس است که سیاوش یزدانی از همراهی استقلال در بازی نخست محروم است و احتمالا به ترکیب فیکس می‌رسد. هر چند که عارف غلامی و شاهین طاهرخانی هم می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و در بازی روز جمعه استقلال به ترکیب اصلی برسند. علی دشتی هم دیگر بازیکنی است که شنیده شده از شروع فصل در ترکیب اصلی استقلال قرار خواهد گرفت. دیاباته هم که مهاجم نخست استراماچونی است، احتمالا با بهبود مصدومیتش در هفته‌های آینده به ترکیب استقلال اضافه شود و در هفته نخست جایی در بین یازده بازیکن اصلی استقلال نخواهد داشت.

دو بازیکن از خریدهای جدید پرسپولیس هم از نخستین هفته لیگ فرصت حضور در ترکیب این تیم را دارند. دو بازیکنی که البته پیش از این، سابقه حضور در پرسپولیس را داشتند و حالا به ترکیب اصلی برمی‌گردند. وحید امیری ستاره ملی‌پوش پرسپولیس به احتمالا فراوان یکی از سه هافبک مد نظر کالدرون در تقابل با پارس‌جنوبی‌جم است. همچنین مصدومیت کمال کامیابی‌نیا باعث می‌شود که امید عالیشاه به یک خط عقب‌تر برود و با مصدومیت بشار رسن، شانس بازی در وینگر به فرشاد احمدزاده می‌رسد. بازیکنی که جو سکوها خیلی به نفع او نیست، ولی به اجبار باید از هفته نخست و در بازی خانگی، در ترکیب فیکس پرسپولیس قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2019-08-21 20:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر