فهرست
براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو
براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو

براندائو در هفت خوان؛ یا گل بزن یا برو

آی اسپورت -  پرسپولیس پس از یک بر پر گل در مقابل شاهین شهرداری بوشهر امروز (دوشنبه) صبح در حضور بیست دقیقه ای اهالی رسانه و طرفدارانش تمرینات خود را دنبال کرد تا برای دیدار مقابل ماشین سازی آماده شود. این در حالی است که پیش از اینکه تمرین شروع شود، گابریل کالدرون در بین خبرنگاران به نوعی نارضایتی خود را عملکرد این مهاجم نشان داده بود. او امروز اظهاراتی را برای اولین بار مطرح کرد که تا به حال از وی نشنیده بودیم و با توجه به صحبت های او می توان گفت براندائو کم کم باید به فکر ترک پرسپولیس باشد.

براندائو که مسلما از عقیده سرمربی تیم نسبت به خود اطلاع دارد امروز بی روحیه تر از همیشه نشان داد تا جایی که نای زدن حتی یک بغل پای ساده را نداشت. کالدرون دراین فصل تلاش زیادی کرد تا اعتماد به نفس لازم را به براندائو بدهد تا او از حضورش به عنوان یک مهاجم ثابت اطمینان داشته باشد. اما اوضاع بر وفق مراد این برزیلی پیش نرفت تا امروز که به او اولتیماتومی نسبتا سخت داده شد.

حالا با توجه به درخشش علی علی پور و یک هت تریک به موقع از آقای گل فصل گذشته، بعید است او از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان برود. براندائو برای اینکه همچنان در پرسپولیس ماندگار باشد باید از تک فرصت هایی که در اختیارش قرار داده می شود بیشترین بهره را ببرد که البته کار بسیار سختی است.

۱    
آی اسپورت
2019-10-28 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر