فهرست
نقل قول های روز: ساعت 10 شب را ندیدم
نقل قول های روز: ساعت 10 شب را ندیدم

نقل قول های روز: ساعت 10 شب را ندیدم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول فوتبالی ها در چند ساعت گذشته:

ساعت 10 شب را ندیدم

 امسال ساعت 10 شب را ندیده ام ... ساعت 8 صبح با مربی اختصاصی ام سر تمرین بودم و کلی تلاش کردم و برنامه داشتم برای امسال حالا شرایط به گونه ای شد که تمرکزم از دست رفته است . با این روند من نیم فصل قطعا از صبا می‌روم . مقصدم هم یا سوئد است یا هر تیم دیگری .
حامد لک اصلا از شرایط اینروزهای صبا رضایت ندارد و به دنبال جدایی است

دفاعی بازی نمی کنیم

 ما با سیستم دفاع - ضدحمله بازی نمی‌کنیم. در فوتبال گل نخوردن بسیار مهم است، چون یک تیم راحت می‌تواند گل بزند. در هر بازی سعی می‌کنیم نظم تیمی خوبی داشته باشیم و به هدف‌های‌مان برسیم. ما در فاز حمله هم تیم خوبی هستیم و اصلا این‌طور نیست که فقط به دفاع فکر کنیم.
واکنش احسان پهلوان مهاجم ذوب آهن به انتقادات صورت گرفته از سیستم بازی تیمش

طارمی مقصر نیست

مشکل اصلی پرسپولیس تعداد کمِ پاس‌هایی است که از خط هافبک به خط حمله منتقل می‌شود. این تیم در فصل جدید کمتر گل می‌زند و مقصر آن هم بر خلاف آنچه گفته می‌شود، مهدی طارمی نیست. بلکه آمار پایین موقعیت‌سازی هافبک‌های تیم برای مهاجمان، دلیل گل نزدن تیم است.
ناصر ابراهیمی دلیل گل نزدن مهاجمان پرسپولیس در این فصل را پیدا کرده است

پرسپولیس به برانکو باخت

پرسپولیس وقتی با یک گل عقب افتاد، سرمربی سه عنصر هجومی تیم را بیرون کشید و سه بازیکن دیگر به زمین فرستاد. احمد نوراللهی بازیکنی است که در پست هافبک دفاعی بازی می کند و با توجه به اینکه به جای محسن مسلمان وارد زمین شد خیلی نزدیک به کمال کامیابی نیا و عقب بازی می کرد. همچنین در شرایطی که پرسپولیس نیاز به یک بازی هجومی و سرعتی را دارد نباید بازیکنی مثل رامین رضاییان را که در چند مسابقه اخیر مسابقه را برای پرسپولیس درآورده بیرون کشید.
انتقاد مرتضی فنونی زاده از تعویض های برانکو در بازی مقابل ذوب آهن

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-18 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر