فهرست
فردی لیونبرگ سرمربی موقت توپچی‌ها
فردی لیونبرگ سرمربی موقت توپچی‌ها

فردی لیونبرگ سرمربی موقت توپچی‌ها

آی اسپورت - باشگاه آرسنال سرانجام به خواسته هوادارانش تن داد و اونای امری را از سمت سرمربیگری توپچی‌ها اخراج و فردریک لیونبرگ را به‌عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی کرد. شکست ۲-۱ شب گذشته آرسنال مقابل اینتراخت فرانکفورت در دیداری خانگی از گروه F لیگ اروپا، هفتمین بازی بدون برد توپچی‌های لندن را رقم زد که همین مسئله کاسه صبر مدیران باشگاه را لبریز و آنها را برای اخراج امری مصمم‌تر کرد.

این سرمربی اسپانیایی که در تاریخ ۲۳ مِی ۲۰۱۸ هدایت توپچی‌ها را برعهده گرفت، فصل گذشته این تیم را تا فینال لیگ اروپا پیش برد، اما این فصل تیمش شروع خوبی نداشت و تداوم نتایج ضعیف منجر به اخراج او پس از ۱۸ ماه سرمربیگری در آرسنال شد. لیونبرگ که سرمربی تیم زیر ۲۳ ساله‌های آرسنال است، حالا هدایت توپچی‌های را موقتاً بر عهده خواهد داشت. همچنین دستیاران اونای امری هم از این تیم کنار گذاشته شدند.

آرسنال از ۱۳ بازی اول خود در فصل جاری لیگ برتر چهار برد، شش تساوی و سه شکست را تجربه کرده است و در حال حاضر با ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها قرار دارد و اختلاف امتیاز این تیم با لیورپول صدرنشین ۱۹ امتیاز است.

۱    
آی اسپورت
2019-11-29 14:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر