فهرست
ایفمارک؛ رینگ جدید مبارزه کی‌روش و برانکو
ایفمارک؛ رینگ جدید مبارزه کی‌روش و برانکو

ایفمارک؛ رینگ جدید مبارزه کی‌روش و برانکو

آی اسپورت – اگر تصور می‌کردید سرمربی تیم ملی و سرمربی پرسپولیس، اختلافات قدیمی را فراموش کرده‌اند و دیگر علیه هم مصاحبه‌ای نمی‌کنند، باید گفت در محاسبات تان دچار اشتباه شده‌اید. البته آنها طبق قولی که مدتی قبل به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان داده‌اند، دیگر علیه  یکدیگر حرفی در رسانه‌ها به زبان نمی‌آورند اما این بدان معنا نیست که اختلافات را برای همیشه کنار گذاشته باشند. اتفاقا این روزها، در جبهه جدیدی علیه یکدیگر می‌جنگند.

هر کجا که کی‌روش حساسیتی نشان بدهد، برانکو آنجاست و مصاحبه انجام می‌دهد! به عنوان مثال همین ماجرای ایفمارک. کی‌روش بارها نسبت به عملکرد ایفمارک در ایران و مدیریت آن یعنی زهره هراتیان همسر هومن افاضلی انتقادات سرسختانه‌ای داشته اما برانکو در مقابل، به جای آن که علیه کی‌روش مصاحبه ای کند، به حمایت از ایفمارک و مدیرانش می‌پردازد.

درست به فاصله یک هفته پس از مصاحبه‌های سریالی کی‌روش در مورد صرف هزینه پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 روسیه در ایفمارک، برانکو به کنگره فوتبال کلینیک دعوت شد و در حمایت قاطعانه از ایفمارک و عملکردش در فوتبال ایران به سخنرانی پرداخت. برانکو سپس در جمع خبرنگاران نیز صحبت هایش را تکرار کرد.

اینها شاید نشانه ادامه یافتن یک مبارزه جدی در رینگ جدید باشد. باید به جواب این سوال برسیم که آیا همچنان کی‌روش و برانکو با هم مشکل دارند؟ آیا آنها با این شکل و شمایل می‌خواهند به مبارزه علیه یکدیگر بپردازند؟ آیا صلحی در کار است؟

 

خبر ورزشی

۱۶۷ ۱۰  
آی اسپورت
2017-11-12 11:53:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
چه ربطی داره اخه خود فروخته ها؟! یعنی میخواید بگید اسفمارک خوب نیست؟! همتون آرزوی یه مجتمع پزشکی ورزشی در سطح جهانی رو نداشتید؟! حالا چون کیروش از ندیر اونجا خوشش نمیاد ایفمارک اخ شد؟! اتفاقا امثال کیروش میانو میرنو چند ۱۰ میلیارد پولاشونم میگرن. اون چیزی که مهمه و واسه فوتبال این مملکت میمونه همین ایفمارک هاس. شما اگر هالو هستید توقع نداشته باشید مربی بین المللی ای مثل برانکو هم هالو باشه.
....
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
مثلا برانکو پول نمیگیره؟یا برانکو هم تا اخر عمر تو ایران میمونه؟برانکو دیگه یه مدتی جام باشگاههای اسیا را علم کرده بود و چوب تو جرخ تیم ملی میذاشت تا دسته گلش را به اب داد جلو الهلال.حالا دیگه چرا دست ازسر تیم ملی بر نمی داره.
ملانصرالدین
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
برانکو بین المللیه ولی کیروش نوعی گیاه روییدنیه!اونی که کنار فرگوسن و یه فصل هم روی نیمکت رئال نشسته بود نوعی جلبک آبهای سرد بود!
....
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۵۱
به ملا نصرالدین.ما به حرفهای شبیه تو میگیم زرت و پرت.
....
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
لطفا اقای برانکو تا قبل از بازی های جام.جهانی روی اعصاب ما و تیم ملی نرو.شما که دیگه دسته گلت رو جلو الهلال دیدیم.کیروش رو راحت بذار تا به تیم برسه
&
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
دوساله چی کشیدین !!! این همه عقده واقعا جای تعجب داره . طرف طوری از الهلال و دسته گل حرف میزنه انگار اون تیمی که دو روز جلوی العین گل میخورد هم ما بودیم . الله اکبر !!!!
Hasan
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
کیروش تنها به فکر پول خودش هست و بعد از رفتن از ایران پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه برانکو در عوض یک جنتلمن واقعی هستش که برای پیشرفت فوتبال ایران از هیچ کوششی دریغ نمی کنه
....
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
بله عجب پیشرفتی هم داشتیم.پنج تا پنج تا از الهلال خوردیم.
ملانصرالدین
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
برادر چرا تعصبات رنگیتونو میارین توی این دعوا؟اگه دعوا بده هردوطرف دارن اشتباه میکنن.انقد تعصبات رنگی کورتون کرده که پیشرفت رو هم یکطرفه مثال میزنید.برانکو جنتلمنه ولی کیروش لات چاله میدون!برانکو واسه پیشرفت ایران تلاش میکنه ولی کیروش واسه پیشرفت کجا؟!من مذهبی نیستم اما بین تمام حرفهای مذهبیون از این جمله خوشم میاد:اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
....
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
به ملا نصرالدین یا خود برانکو هستی یا دوس پسرش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر