فهرست
چرا نساجی درخواست پرسپولیس را رد کرد؟
چرا نساجی درخواست پرسپولیس را رد کرد؟

چرا نساجی درخواست پرسپولیس را رد کرد؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته با ارسال نامه‌ای به باشگاه نساجی مازندران درخواست کرد تا دیدار رفت و برگشت این تیم در لیگ برتر جا به  جا شود و در هفته آینده، تیم مازندرانی در تهران میهمان پرسپولیس باشد و در دور برگشت نساجی میزبان باشد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا (۲۹ آذرماه) و ترس از مصدومیت بازیکنان و بازی در چمن مصنوعی این درخواست را به باشگاه نساجی داده بود که این درخواست از سوی باشگاه مازندرانی رد شد.

ایزد سیف‌الله‌پور، مدیر تیم فوتبال نساجی درباره دلیل مخالفت این باشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه از قبل برنامه‌ریزی لیگ انجام شده، با نظر کمیته فنی ما پس از بازی با نفت مسجد سلیمان برای دیدار با پرسپولیس در قائمشهر ماندیم، ضمن اینکه بعد از این مسابقه نیز باید به اصفهان سفر کنیم و میهمان سپاهان هستیم. به همین دلیل ترجیح دادیم بازی با پرسپولیس طبق برنامه و در قائمشهر برگزار شود.

  ۴  
آی اسپورت
2020-12-03 16:59:00
نظر دهید

۴ نظر
فقط قرمز
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۳
دلیل اصلی اینه که شماها کیسه کش هستین و عقده ای وگرنه پرسپولیس از نگاه وطن پرستا الان نماینده ایرانه
۱
فرهاد
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۳
جدی پرسپولیس فقط نماینده ایرانه ؟ سپاهان و ذوب نبودند ؟ ذوب بعد نیمه نهایی روز چهارشنبه در عربستان بازی کرد روزجمعه خسته از هواپیما فرستادند روبروی پرسپولیس در ازادی. بازی نیمه نهایی سپاهان اصلا پخش نشد و جومونگ پخش شد. بازیهای سپاهان هم عقب نیافتاد با این پاسخ که لیگ نمی تواند معطل سپاهان شود الان پرسپولیس شد منافع ملی
اقلیت تاس
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۲۰
چون یک عده بیشرف در راس این باشگاه قرار دارن، خواسته زیادی نبود، جای میزبان بازی رفت و برگشت عوض بشه، تازه در دور برگشت که بازیها حساس تر هست یک میزبانی اضافه داشتن
۱ ۱
فرهاد
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۴
اگه خوده اشغالتون بودید قبول میکردید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر