فهرست
جای داداشی‌مون خالی!
جای داداشی‌مون خالی!

جای داداشی‌مون خالی!

 آی اسپورت- مسابقات قوی ترین مردان ایران در اصفهان برگزار شد. قوی ترین مردان یا مردانِ آهنین را با همان داوری که کت و شلوار می‌پوشید  فرامرز خودنگاه را می‌شناسیم, به میان که می آید یادِ قرایی ها و فاطمی ها و داداشی ها می‌افتیم. یادِ ایامِ نوروزی می‌افتیم که این مسابقات از شبکه سه به روی آنتن می‌رفت، اما اختلافات آنقدر زیاد شد که آن مردان دیگر در این مسابقات شرکت نکردند و آن برنامه هم دیگر پخش نشد. روزهایی که آهنین ها به هم تهمت می‌زدند یکی آنقدر محجوب بود که هرگز نه تهمت زد نه تهمت شنید. بماند چه جفاهایی به او شد. 

مسابقات مردانِ آهنین این‌بار در اصفهان برگزار شد و ساعاتی پیش به پایان رسید اما به غیر از همه ی آن گوی ها و کُنده های سنگین و قهرمانی ها و پیراهن های «یا ابا عبدالله حسین» که ورزشکارانِ عزیزمان بر تن داشتند جای یکی خیلی خالی بود، جای یکی که تنومندتر از محراب، آهنی تر از مسلم دارابی و باشکوه تر از قرایی و محجوب‌تر از برادرش علی بود. یکی که اگر آن شب دو بچه چاقو در گردنش نمی‌زدند و در خیابان رهایش نمی‌کردند تا به امروز بر قهرمانی های جهانش هم اضافه می‌کرد، چه رسد به قهرمانی اصفهان. 

مسابقات قوی ترین مردان در اصفهان برگزار شد و به پایان رسید، مبارکِ قهرمانانِ ارزنده اش باشد. اما تا سال‌ها اسم از قوی ترین مردان که بیاید عجیب یادِ روح الله داداشی زنده می‌شود. روحت شاد محجوب ترین مردِ آهنی.

۸ ۱  
آی اسپورت
2016-11-20 13:22:00
نظر دهید

۱ نظر
...
يكشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
جای پهلوون امین باقری که همین تازگیا به رحمت خدا رفت خالی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر