فهرست
هزینه در حد تیام، نتیجه در حد گرو
هزینه در حد تیام، نتیجه در حد گرو

هزینه در حد تیام، نتیجه در حد گرو

آی اسپورت - این روزها وزارت ورزش برای استقلالی‌ها حکم مهرزاد معدنچی برای علی پروین را دارد. هر اتفاقی که در باشگاه آبی‌های پایتخت بیفتد چه فنی وچه حاشیه‌ای؛ چه تکنیکی و چه تاکتیکی از نظر هواداران آبی وزارت ورزش نقشی در آن دارد. این انتقادات در اوایل باعث شد تا وزارت ورزش برای پاک کردن نقش خودش در ناکامی احتمالی یکی از تیم‌های پایتخت مقدمات حضور چند بازیکن خارجی و تقریبا گران‌قیمت را در استقلال فراهم کند. بازیکنانی که با تشخیص و خواست سرمربی تیم جذب شده و هیچ دخالت خارجی در حضور این بازیکنان وجود نداشت.

الحاجی گرو که با تبلیغات زیاد از جانب شفر به ایران آمد و به گفته او قرار بود تیام جدید آبی‌ها باشد. نویمایر هم آمد احتمالا به جای جپاروف. با این حال تلاش استقلالی‌ها برای خرج کردن بیشتر برای راضی نگه‌داشتن هواداران و رقابت با پرسپولیس و سایر مدعیان به همین‌جا ختم نشد. آنها مرتضی تبریزی را هم با قیمتی گران برای یک مهاجم ایرانی جذب کردند. یک میلیارد و هفتصد میلیون برای رضایت‌نامه و حدود یک و نیم میلیارد تومان برای خودش او را به مهاجم ۲۱۰ هزاردلاری استقلال تبدیل کرد. مهاجمی با تنها یک گل زده تا هفته یازدهم. مجموعا یک سال حضور این سه بازیکن حدود یک میلیون و ۱۱۰ هزار دلار برای استقلال خرج داشت. خریدهایی مانند طارق همام به عنوان یکی دیگر از بازیکنانی که احتمالا با رقم زیادی به استقلال آمده رقم قراردادش منتشر نشده است.

این در حالی است که تیام که رقمی باورنکردنی از استقلالی‌ها درخواست کرده بود با یک میلیون و دویست هزار دلار یعنی رقمی تقریبا معادل این سه بازیکن حاضر به ماندن در ایران می‌شد. البته به غیر از تیام، جپاروف هم بازیکن دیگری بود که احتمالا با رقمی بسیار کمتر از تیام حاضر به ماندن بود. یعنی آن‌ها می‌توانستند به جای صرفه جویی و خرید ۴ بازیکن ارزان‌تر به جای تیام و جپاروف، حداقل یکی از بین تیام و جپاروف را در تیم‌شان نگه دارند. استقلال عملا به اندازه قرارداد تیام برای خرید ۴ بازیکن گرانقیمت خرج کرده و در نهایت، هیچکدام روی هم به اندازه تیام برای این تیم فایده نداشتند. استقلالی‌ها البته برای نیم‌فصل دوم هم بیکار ننشسته‌اند و از شایعاتی مانند بازگشت جپاروف و تیام تا خرید گزینه‌های خارجی دیگر نشان می‌دهد که آنها نیم فصل دوم را هم پرخرج آغاز خواهند کرد. با این حال تا زمانی که استقلال موفق نشود، انگشت اتهام استقلالی‌ها به سمت وزارت خواهد بود.

نود

۸ ۶  
آی اسپورت
2018-11-15 16:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حمید پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
(هر اتفاقی که در باشگاه آبی‌های پایتخت بیفتد چه فنی وچه حاشیه‌ای؛ چه تکنیکی و چه تاکتیکی از نظر هواداران آبی وزارت ورزش نقشی در آن دارد.)
فقط باختهاشون ما وزارت ورزشه ولی برداشون مال شفو و خودشونه!
گرو و نویمایر و طارق همامبا نظارت مستقیم شفر و اصرارش به جذب اونها صورت گرفت وجالب اینجاس در نقل و انتقالات نیم فصله فصل قبل الحاجی گرو گزینه اول شفر بود و وقتی اون موقع نتونست بیاد رفتن سراغ تیام
۳
علی ناصری جوجه کیسه کش عقده ای
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
بله دقیقا.شکست 5 گله به السد و باخت به سایپای ده نفره و حضور در رده 8 جدول رده بندی تقصیر وزیر ورزشه!

۴
....
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
مورد داشتیم یک کیسه کش در امتحان میان ترم دانشگاه از 8 نمره آورده 0.25 انداخته گردن وزیر ورزش و گفته که نمره 0.25 که استاد به من داده در راستای تضعیف کیسه از جانب وزارت ورزش بوده!
۴
6
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
خوبه دیگه الان راحت حق فسخ این بنجل ها رو میدن و یه سری بنجل دیگه جذب میکنن فقط معلوم نیست منبع مالی اینا کجاست که اگه چاه نفت هم بود تا حالا تموم شده بود!!!
۲
آبی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
ابله لنگی کی گفته وزیر پول نداد، اتفاقا داد خوبم داد ولی تا وقتی از رفتن تیام و جبارف مطمین نشد اجازه نداد پول خرج کنیم، بفهم و خودتو به حماقت نزن ابله
۲ ۱
حرف حساب
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۸
ابله و احمق اون کسیه که حتی سر خودش هم شیره میماله!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر