فهرست
توصیه به قائدی: از استقلال برو!
توصیه به قائدی: از استقلال برو!

توصیه به قائدی: از استقلال برو!

آی اسپورت –  تبعات ماجرای مهدی قائدی و صفحه اینستاگرامش ادامه دارد. بازیکن جوان آبی ها دیروز و بعد از اینکه دو بازی پیاپی در ترکیب ابتدایی تیمش حضور داشت، جایی در میدان مسابقه پیدا نکرد. خبرآنلاین با اشاره به این ماجرا نوشته:" . قاعدی این روزها بدجور اسیر حاشیه شده و اتفاقاتی افتاده که شاید تا حدودی به خودش هم ربط نداشته باشد اما به هر حال او را در وضعیت سختی قرار داده است. وضعیتی که شاید حالا بتواند قائدی را در مسیر انتقال قرضی به یک تیم لیگ‌برتری قرار دهد. البته که شلوغی خط هافبک و حمله استقلال نیز شاید بی‌تاثیر نباشد. حضور بازیکنان موثر استقلال و البته اضافه شدن محسن کریمی و برزای اتفاقی است که باعث می‌شود حتی کم‌تر از قبل به قائدی جوان بازی برسد."

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-25 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مسعود
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۸
سلام واقعا برای نویسنده این مطلب متاسفم . بخاطر همین مزخرفات نویسی هست که بازیکن ایرانی طاقت نیمکت نشینی ندارد. اولا قایدی بسیار جوان و 6 ماهه به استقلال آمده و ثانیا دیروز شفر بعد از اطمینان از نتیجه به خسرو که کمتد بازی داده و برزای جهت وضعیت آمادگی بازی داد وگرنه مهدی تعویض دوم بود.
ناصر
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۶
برای چی بره؟؟ مگه محسن کریمی رفت؟ چهارفصل هست که تو لیست استقلال و تازه داره ستاره میشه ... مگه امید نورافکن رفت؟ دو فصل رو نیمکت نشست تا ستاره مون شد ... قائدی هم باید بمونه و ثابت کنه لیافت استقلال رو داره
matt1982
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
نکته اینجاست که استقلال لیاقت قائدی رو نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر