فهرست
رئال مادرید 2-0 گرانادا؛ بیخ گوش همشهری
رئال مادرید 2-0 گرانادا؛ بیخ گوش همشهری

رئال مادرید 2-0 گرانادا؛ بیخ گوش همشهری

آی اسپورت - رئال مادرید در شبی که فقط در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم نمایش خوبی ارائه داده موفق به غلبه بر گرانادا شد تا با دو بازی بیشتر از اتلتیکومادرید با این تیم در صدر جدول هم امتیاز شود. در همان دقایق ابتدایی و روی اشتباه عجیب و پاس ضعیف رافائل واران بود که گرانادا می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه پوئرتاس در موقعیتی تک به تک راهی بیرون زمین شد. در دقیقه 15 تونی کروس از فاصله ای قابل توجه بخت خود را برای باز کردن دروازه گرانادا امتحان کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی راهی بیرون میدان شد. در ادامه دفاع فشرده گرانادا اجازه خلق موقعیت به رئال مادرید نمی داد و جریان بازی آرام دنبال شد. در دقایق پایانی نیمه نخست کریم بنزما فرصت خوبی برای زدن گل اول رئال مادرید داشت، اما ضربه او به مدافعان گرانادا برخورد کرد و در نهایت نیمه نخست کم هیجان و کم موقعیت با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما رئال مادرید نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و در همان ابتدا ضربه تماشایی و پشت پای مارکو آسنسیو به دیرک دروازه برخورد کرد. در ریباند تونی کروس و فده والورده فرصت خوبی برای گلزنی داشتند که هر دو ضربه توسط سیلوا مهار شد. اما در دقیقه 58 رئال مادرید به گل رسید. ارسال دقیق آسنسیو از سمت چپ با ضربه سر محکم کاسمیرو همراه شد و رئال مادرید موفق شد دروازه گرانادا را باز کند تا این تیم مزد حملات خطرناک خود در نیمه دوم را بگیرد.

در دقیقه 67 این بار روی ارسال تونی کروس بود که رئال مادرید باز هم صاحب فرصت شد، اما ضربه سر رافائل واران در اختیار دروازه بان گرانادا قرار گرفت در دقیقه 77 و روی خطای مشکوک کاسمیرو بود که داور حتی صحنه را نیز بازبینی کرد، اما در نهایت برای گرانادا پنالتی اعلام نکرد. در دقیقه 89 گرانادا روی ضربه سر دوآرته می توانست به گل برسد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در اوقات اضافی ضربه کریم بنزما بعد از برخورد با بازیکن حریف وارد دروازه شد تا رئال مادرید در نهایت با دو گل در این دیدار پیروز شود.

۱    
آی اسپورت
2020-12-24 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر