فهرست
مردی که همه‌‌چیز را می‌دانست
مردی که همه‌‌چیز را می‌دانست

مردی که همه‌‌چیز را می‌دانست

آی اسپورت - سؤال در مورد حضور بانوان در ورزشگاه؛ جواب قلعه‌نویی: «اولین نفری بودم که از این موضوع حمایت کردم، الان تاره به حرف من رسیده‌اند.» سؤال در مورد رفتار تند کی‌روش؛ جواب قلعه‌نویی: «8سال یک‌تنه با این آقا جنگیدم، اما الان تازه صدای شماها درآمده است.» سؤال در مورد پرخاشگری هواداران در استادیوم‌ها؛ جواب قلعه‌نویی: «من 10سال پیش این حرف‌ها را زدم و هشدار دارم، اما هیچ‌کس توجه نکرد.» سؤال در مورد عدم‌تحقق خصوصی‌سازی باشگاه‌ها؛ جواب قلعه‌نویی: «20سال است دارم این موضوع را می‌گویم، اما مافیای رسانه صدای من را قطع می‌کند.» سؤال در مورد خروج ترامپ از برجام؛ جواب قلعه‌‌نویی: «25سال پیش در این مورد هشدار داده بودم، اما آقایان توجه نکردند.» سؤال در مورد درگذشت بهرام شفیع؛ جواب قلعه‌نویی: «گفته بودم رفتنی است، اما چون موهای من بور نیست و چشم آبی ندارم، کسی گوش نکرد.»

همشهری ورزشی

۲۲ ۵  
آی اسپورت
2018-10-20 17:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محسن
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
صرف نظر از لودگی و دلقک بازی نویسنده،کدام از این موارد خالیبندی یا دروغ و اشتباه است؟همین موجوداتی که امروز برای کیروش پارس میکنند،تا شش ماه قبل پاچه قلعه نوعی را میگرفتند و جفتک پرت میکردند.البته که هنوز جناب قلعه نوعی،ملت حزب باد را درست نشناخته!!!! مخالفت امروز عزیزان با کیروش،نه از روی منطق و استدلال،بلکه حکایت حب علی و بغض معاویه است!!! فقط و فقط برای منافع یکی دو باشگاه دعوا به پا شده!!
ناهار خوران برانکو در همشهری ورزشی به لودگی و دلقک بازی رسیدند
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
تمام جملات تحریف شده بود . بعضی جملات کاملا و بعضی جملات با گذاشتن قید تکرار تحریف شده بود و بعضی گزاره ها هم نشان دهنده عمق خیالبافی نویسنده بود تا نشان دهد که همشهری ورزشی نشان دهد هم لنگی هم ناهار خور برانکو است
...
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
ناهارخور باش ولی دنبال صدلاری یه دلال ندو
۱
مارال
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
قلعه نویی خیلی چیز من رو، خیلی دوست داره توی بورس باشه، چرا ؟ چون اسمش توی یادها بمونه و برای فصل بعد هم چندتا مشتری داشته باشه برای بالابردن مبلغ.
۲
Salar
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
معلومه ژنرال بدجوری خبرناهاران همشهری رو سوزونده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر