فهرست
انصاری‌فرد: کالدرون فقط به مدیریت حمله می‌کرد
انصاری‌فرد: کالدرون فقط به مدیریت حمله می‌کرد

انصاری‌فرد: کالدرون فقط به مدیریت حمله می‌کرد

آی اسپورت - محمدحسن انصاری فرد بعد از جدایی گابریل کالدرون اولین مصاحبه مفصل خود بعد از جدایی گابریل کالدرون را انجام داد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این بین اشاره‌ای به درخواست‌های غیر معقول سرمربی آرژانتینی داشت و در این خصوص گفت: «همانطور که می‌دانید ما همیشه دوست داریم با هواداران‌مان صادقانه برخورد کنیم. کالدرون قبل از بازی با پارس جنوبی با توجه به اینکه قسط دوم قراردادش فعال نشده بود، نهایت همکاری را با ما داشت. با اینکه هنوز قسط اول هم پرداخت نشده بود اما بعد از آن بازی در یک مصاحبه مدیریت باشگاه را مورد حمله قرار داد و حتی قبل از بازی با نساجی و بعد از بازی هم این حملات را ادامه داد. ما به خاطر حفظ آرامش تیم هیچگونه جوابی ندادیم، چون به مصلحت تیم نبود تا اینکه قبل از خروج این مربی از کشور برای تبریک سال نو به همراه هیئت مدیره به خانه او رفتیم و آنجا هم او حملاتی به مدیریت باشگاه داشت. ما باز هم به خاطر اینکه برای ما اولویت باشگاه است، هیچ واکنشی نشان ندادیم تا اینکه او به کشورش رفت.»

او در ادامه به خواسته‌های گابریل کالدرون اشاره کرد و گفت: «بعد از چند روز که مرتب به خاطر اردوی قطر در تماس بودیم تا اردو را هماهنگ کنیم، کالدرون جوابی نداد تا اینکه هفته قبل خواسته‌هایی داشت؛ از جمله اینکه پول قسط دوم باید پرداخت شود، پول برخی بازیکنان و راننده و مترجم باید پرداخت شود که ما همه این‌ها را پرداخت کردیم. در همین حین دستیاران او وسایل خود را جمع کردند، خیلی‌ها به ما گفتند لوازم را به آنها ندهید چون برنمی‌گردند اما ما گفتیم اولویت‌مان این است که کالدرون باید برگردد. تا روز چهارشنبه برای ما نامه‌ای نوشت و خواسته‌های جدیدی از ما داشت که بلافاصله جلسه هیئت مدیره تشکیل شد و با اکثر خواسته‌های او موافقت کردیم.»

با 75 درصد خواسته‌های کالدرون موافقت کردیم؛ انصاری فرد با بیان این جمله گفت: «روز پنجشنبه اما دوباره نامه‌ای برای ما فرستاد که درخواست‌های خیلی فراتر از توانایی باشگاه داشت که باز هم با 75 درصد این خواسته‌ها موافقت کردیم ازجمله اینکه 45 درصد قرارداد او بالا برود، قرارداد دستیاران او خواکین و والنسیا هم بالا برود و خانه‌ای برای مترجم و راننده تهیه شود. در جلسه هیئت مدیره روز جمعه با 75 درصد خواسته‌های او موافقت کردیم اما به کالدرون فرصت دادیم با توجه به اینکه زمان نقل و انتقالات کم بود اما ایشان به هیچکدام از موارد نقل و انتقالاتی پاسخ نداد. حتی تا روز دهم ژانویه هم مهلت دادیم اما کالدرون جواب نداد تا در نهایت تا تاریخ یازدهم ژانویه هم فرصت دادیم ولی باز هم پاسخ نداد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه مهلت نقل و انتقالات کم است، چون در نامه هم نوشته بودیم اگر پاسخ ندهید یعنی پاسخ‌تان منفی است، حضور این مربی را منتفی کنیم.»

۱    
آی اسپورت
2020-01-12 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر