فهرست
گزارش آس: وداع تلخ ایران از گوانگژو
گزارش آس: وداع تلخ ایران از گوانگژو

گزارش آس: وداع تلخ ایران از گوانگژو

آی اسپورت – اسپانیا امروز با شهر گوانگژو خداحافظی خواهد کرد و از اولین توقفگاه جام جهانی 2019 چین همانطوری که انتظار می رفت خارج خواهد شد. به عنوان تیم اول گروه C و حالا تمام تمرکز روی دور بعد و مصاف با ایتالیا و صربستان در شهر ووآن گذاشته خواهد شد.  سرخیو اسکاریولو بدون شک می داند که هر بازی اهمیت خاص خود را دارد و باید ذهن ها را از بازی با ایتالیا و صربستان به سمت ایران منحرف کند. تیمی که از دور رقابت ها حذف شده و حالا برای صعود به المپیک و حداقل رقابت های انتخابی چشم به نتایج دیگر تیم های آسیایی دارد.

به گزارش آس در حالی که هنوز مشخص نیست حریف قطعی اسپانیا در دور بعد چه تیمی خواهد بود (به نظر می رسد اولین حریف ایتالیا باشد)، اسکاریولو قصد دارد در بازی با ایران به بسیاری از ستاره هایش استراحت بدهد. کیم اولمو، خاوی بیران، راباسدا احتمالا برابر ایران بیشتر از همیشه بازی خواهند کرد و در عوض مارک گسول، ریکی، رودی و یول به استراحت خواهند پرداخت. ممکن است حتی هیچکدام یک دقیقه هم به میدان نروند تا خطر هرگونه مصدومیت از آنها دور شود. این البته به نظر تیم پزشکی به رهبری کارلوس سالاس نیز بستگی دارد.

این بازی همچنین برای ویلی هرنان گومز هم اهمیت ویژه ای دارد. ایران تیمی با بازیکنان بلندقامت است. به خصوص حدادی و اینجاست که جدال هرنان گومز از شارلوت هورنتز با بازیکن قدیمی ایران می تواند جذاب باشد. هرنان گومز به دلیل یک سرماخوردگی در بازی قبل استراحت کرد و حالا می تواند در برابر ایران به شرایط بازی برگردد.

برای ایران اما خداحافظی با گوانگژو تلخ بود. این سومین جام جهانی متوالی ایرانی ها بود؛ جایی که امیدهای زیادی به آن داشتند. این اولین جام جهانی بود که بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم صد در صد ایرانی بودند و از این جهت نیز رقابت ها برای شان اهمیت ویژه ای داشت.

پایان تلخ برابر پورتوریکو که در ثانیه های پایانی برد را از دست دادند، عملکردشان در بازی برابر تونس را نیز تحت الشعاع قرار داد و امروز نیز به نظر محکوم به شکست برابر اسپانیا هستند؛ تیمی که چمدان هایش را برای رفتن به ووآن بسته است.

 

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2019-09-04 16:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر