فهرست
اعتراف آجورلو؛ یادگار شرایط میزبانی را ندارد
اعتراف آجورلو؛ یادگار شرایط میزبانی را ندارد

اعتراف آجورلو؛ یادگار شرایط میزبانی را ندارد

آی اسپورت – ناصر آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه‌ای سرگشاده به وزیر ورزش و جوانان خواهان واگذاری ورزشگاه یادگار امام تبریز به این باشگاه شد. در بخشی از این نامه آمده است: «با کمال تاسف به اطلاع جنابعالی می‌رسانم که زمین چمن مهم‌ترین ورزشگاه شهر تبریز با بی‌توجهی‌های صورت گرفته به هیچ وجه شرایط مناسبی برای میزبانی رقابت‌های داخلی ندارد و حتی سرمربی محترم تیم تراکتورسازی آقای گل‌محمدی از اینجانب درخواست نموده‌اند دیگر هیچ کدام از بازی‌های تیم در این ورزشگاه برگزار نشود. کلیه اعضا و بازیکنان تیم هم به شرایط نامناسب این زمین بارها اعتراض کرده‌اند و حتی کیفیت نامناسب چمن بارها موجب مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی یا حتی اعضای تیم‌های میهمان شده است. در این شرایط چگونه می‌توان انتظار داشت که تیم‌های آسیايى حاضر به برگزاری مسابقات خود در این ورزشگاه شوند؟»

البته اعتراض به وضعیت زمین چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز از همان هفته‌های اول لیگ هفدهم هم وجود داشت اما جمشید نظمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی مدعی بود که بازیکنان تراکتورسازی برای توجیه نتایج ضعیف خود از وضعیت زمین چمن گله می‌کنند! حالا که مدیرعامل تراکتورسازی هم به این شکل به وضعیت زمین چمن یادگار اعتراض کرده است باید دید نظمی چه واکنشی نشان خواهد داد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-11-18 13:54:00
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین تراختور
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
خاک بر سر نظمی و سایر مسئولین بی عرضه استان که نتونستند یا نخواستند مجوز واردات چمن از ترکیه را بگیرند و بعد از یک فصل تعطیلی ورزشگاه که منجر به از دست رفتن فهرمانی تراکتور شد یک چمن بی کیفیت تر از قبل با کلی هزینه زهکشی و سیستم حرارتی که عملا کشک بود جایگزین چمن قبلی کردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر