فهرست
تابستان و پیش‌فصل سه تیم مدعی و برتر لالیگا
تابستان و پیش‌فصل سه تیم مدعی و برتر لالیگا

تابستان و پیش‌فصل سه تیم مدعی و برتر لالیگا

آی اسپورت - در نظرسنجی که وبسایت مارکا ترتیب داده، ۸۵% از کاربران بر این باور هستند که روخی بلانکو بهترین عملکرد را در بازی های پیش فصل داشته و ۱۲% به بارسلونا رأی داده و تنها ۳% معتقد اند که رئال مادرید عملکرد خوبی داشته است. در عین حال، ۷۱% از کاربران معتقدند که اتلتیکو بهترین تابستان ممکن را سپری کرد و ۵۴% به عملکرد بارسلونا در نقل و انتقالات رأی داده اند و جالب تر اینکه ۹۰% از کاربران تابستان رئال مادرید را ناموفق قلمداد می کنند.

رئال مادرید، یک ناکامی کامل: بیشترین نمره منفی را در میان بازیکنان رئال مادرید، ناچو فرناندز، لوکاس وازکز و تونی کروس دریافت کردند. هواداران از عملکرد خرید های رئال مادرید هم چندان راضی نیستند و خواستار خرید های بهتر اند و ۸۷% کاربران پیش فصل رئال مادرید زیر نظر زین الدین زیدان را ناکامی کامل تلقی می کنند. از این رو، هواداران رئال مادرید نسبت به فصل پیش رو بدبین هستند و ۶۹% از آنها معتقدند که این تیم هیچ جامی در این فصل کسب نخواهد کرد.

هیجان زدگی در متروپولیتانو: برعکس رئال مادرید، رقیب همشهری نمره خوبی گرفته و اکثر بازیکنان این تیم عملکرد رضایت بخشی داشته اند. نتایج خوب تیم در بازی های دوستانه پیش فصل باعث شده تا ۸۰% کاربران خرید های این تیم را مثبت و بسیار مفید بدانند اما باوجود رضایت هواداران ۵۴% از رأی دهندگان بر این باورند که تیم سیمئونه باز هم نیاز به خرید بازیکنانی بیشتر دارد.

بارسلونا به دنبال کسب سه گانه: ۶۴ درصد از کاربران معتقدند که بارسلونا امسال سه گانه را به دست می آورد، و نصف رأی دهندگان هم خرید های تیم را تأیید می کنند. ۸۳% از کاربران نمره قبولی و عالی را به فرانکی دی یانگ داده اند، اما اغلب هواداران به نیاز تیم برای تقویت خط دفاعی اشاره کرده اند.

۲    
آی اسپورت
2019-08-17 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید