فهرست
پست جنجالی قلعه‌نویی؛ طعنه به پرسپولیس
پست جنجالی قلعه‌نویی؛ طعنه به پرسپولیس

پست جنجالی قلعه‌نویی؛ طعنه به پرسپولیس

آی اسپورت - در پی جنجال رخ‌داده در نشست مطبوعاتی بعد از دیدار شهر خودرو سپاهان امیر قلعه نوعی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام معروفش پاسخ کسانی را که دور تازه‌ای از حمله به وی را آغاز کرده بودند را داد. قلعه نویی در این پست اینستاگرامی مفصل، به نکات مختلفی اشاره‌کرده و البته تیم‌های رقیب را از کنایه‌های خودش مصون باقی نگذاشته است. او ضمن اشاره به کارشناسی داوری بعد از بازی شهر خودرو تأکید می‌کند که از داوری آسیب‌دیده و سپس در پاراگراف‌های بعدی از دشمنی‌هایی می‌گوید که فقط منحصر به او نبوده و درگذشته افراد دیگری از جمله منصور پورحیدی را در برمی‌گرفت.

حرف امیر قلعه نوعی این است که این سناریوها را بارها دیده و اتفاقاً زمانی رخ می‌دهد که تیمش در حال قربانی شدن است، اما نکته جالب این پست اینستاگرامی کنایه او به قهرمانی تیمی است که از پول معلمان و فرهنگیان وام گرفته است و رانت حکومتی دارد. اشاره‌ای که او احتمالاً به حسین هدایتی و قهرمانی‌های پرسپولیس در لیگ برتر کرده است. در نهایت سرمربی سپاهان با استفاده از کلمه مفسدان (اشاره به دشمنانش) همه‌چیز را به محکمه عدل الهی احاله داده است جاییکه در آنجا مشخص خواهد شد حق با کیست.

«می‌دانم حق این را داشتم تا جواب آن دو جوان خبرنگار را بدهم، اما دنیا وقتی جای بهتری می‌شود که ما از بعضی حقوق فردی‌مان بگذریم. همان لحظه که آن حرف‌ها را می‌زدند از آنها گذشتم. آنها به دنبال شهرت هستند و از اینکه در برابر من بایستند لذت می‌برند. من این لذت را از آنها نمی‌گیرم. لابد بعد از کارشناسی داوری بازی در دو برنامه تلویزیونی و دیگر رسانه‌ها کمی به حرف‌هایشان فکر کردند. تیم من هم از داوری آسیب دید اما حتی از حق اعتراض خود هم گذشتیم. از سال ۸۲ که وارد این معرکه شدم می‌دانستم چه کسانی قرار است بنای دشمنی با من بگذارند. همان‌ها که برای معلمان من مثل منصورخان پورحیدری و... هم القاب زشت ساخته بودند و به آنها انگ می‌زدند. این جوان‌های روی سکوها و آن معدود خبرنگاران هیجان‌ زده‌اند و قربانی این افراد و فضای فاسد هستند. گاهی دوستانم از من می‌پرسند چرا وقتی این شعارها را می‌شنوی لبخند می‌زنی. به آنها می‌گویم: چون درست در زمانی این حرف‌ها را می‌شنوم که تیم من در حال قربانی شدن است. آن‌ها چیزی را که می‌بینند باور نمی‌کنند اما حرف مفسدان خوش زبان را باور می‌کنند. من ترجیح می‌دهم در این بازی که آنها ساخته‌اند آدم بده باشم اما برای قهرمان شدن، تیمی که در آن مسئولیت دارم از پول معلمان و فرهنگیان وام نگیرد و از رانت حکومتی استفاده نکند. هیچ وقت هم از بلا نازل شدن بر سر حریفانم خوشحال نمی‌شوم چون خودم بارها آن را تجربه کرده‌ام و می‌دانم تا چه اندازه دردناک و غم‌انگیز است. جفاهایی که اغلب از طرف همین مفسدان بر من وارد شده‌ است. می‌دانم هر چه بیشتر در برابرشان بایستم انگ‌های بیشتری به من می‌زنند اما من ادامه می‌دهم. البته از حقی که در مورد آن‌ها دارم نمی‌گذرم که اگر در محکمه‌های این دنیا هم جوابگو نباشند بدانند اصلیت حکم برای خداست.»

۱۲ ۹  
آی اسپورت
2019-12-11 10:36:00
نظر دهید

۹ نظر
عارف
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۹
غلط کردی مرتیکه فاسد کثیف هدایتی به امثال تو شرف داره
حمید
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰
لمپنی بنام گروهبان قندلی !! نکنه هوس مشت های مجتبی محرمی رو کردی گروهبان ؟!!!! پاتو از گلیمت دراز کردی ! حواست باشه دیگه حق نداری در باره پرسپولیس و پرسپولیسی ها صحبت کنی !! یادمون نرفته که سال 67 ، پروین نخواستت و اجازه نداد سرتمرین پرپولیس بیای . باخت های شش یک و پنج دو شاهین به پرسپولیس و باخت یک هیچ کا کاپیتانش تو بودی ، حسابی عقده ایت کرده نسبت به پرسپولیس کبیر
طرفدار
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۱
نمیدانم این برادر عزیز رانت و فساد را چگونه می بینه
من سهامدار جزء فولاد مبارکه هستم که منتظرم آخر سال سودی عایدم بشه
اما قبل از آن مبلغ گزاف چند صد میلیاردی از جیب چندصدهزار نفری خالی میشه که این دوست عزیزی که دم از فساد و رانت حکومتی میزنه خدای نکرده از دستمزد چند میلیاری خش نخوره
حالا سهم کارکر بیچاره که در آن کوره داغ زحمت میکشه تا ایشان خدای نکرده بهش برنخوره
هی دم از دشمن ندیده بقول خودش از سال 82 تا حالا و بعد میزنه
نمیدونم شرکتهای صنعتی که این همه حیف ومیل ورزشی دارند حکومتی نیستند
بیچاره آن خبرنگار میبینه و کاری از دستش ساخته نیست
خارج از تعصب رنگی میدونی چند نفر آز آن افراد که توهین میکنند که نباید اینطور باشند همان سهامدار مثل منه
که میبینه حقش را بیجهت میدند به مفت خورهائی مثل شما
بهنام
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۳۹
متاسفم واسه قلعه نویی با این افکار کثیف ،امیدوارم از فوتبال بره بیرون تا جامعه فوتبالی نفس راحتی بکشه
آقای خاص
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۴۳
رئیس مافیا کیه
امیر کله مرغیه
علی
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۴
فریاد رییس مافیا کیه تو تمام ورزشگاه ها و توسط هوادارای تیم های مختلف دیگه جایی رو برای این هوچی گری های نخ نما شده نذاشته.
جالبه که نوشته من ترجیح میدم ادم بد باشم باید گفت تو قطعا ادم بده هستی
شاهین کیا
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۷
یک روزی جوابگوی این همه کثافت کاری و فساد در این سه چهار سال خواهند بود با خفت و ذلت و پس گردنی هرچند وقیح تر از این حرف ها هستند وگرنه داستان حسین هدایتی برای انهایی که یک میل شرافت داشته باشند حدیث انهدام و تلاشی میبود!
۶
KEAN
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۸
قلعه نویی گفته یه باشگاهی پول فرهنگیان بازنشسته رو کشیده بالا و خرج کرده ،حالا چرا یه سریا جبهه گرفتن ،یعنی این اتهامو قبول کردن؟
۷
حرف حساب
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۸
هدایتی اگر یک تخلف کرده باشه توی حروملقمه ده تخلف کردی. ولی جالبه که ماجرای هدایتی برات درس عبرت نمیشه! بالاخره یک روزی حامیان تو هم دورت رو خالی میکنند و ماهیتت فاش میشه! فعلا که همه از جمله کمیته انضباطی و داوران و مدیران فدراسیون با تو سرشون تو یه آخوره!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر