فهرست
مصدوم بمان؛ ترفند رئال برای خرید گلر
مصدوم بمان؛ ترفند رئال برای خرید گلر

مصدوم بمان؛ ترفند رئال برای خرید گلر

آی‌اسپورت- مدیران رئال از هفته‌ها قبل درصدد مهیا کردن زمینه انتقال کپا بودند و این بازیکن حتی هفته گذشته در تست‌های پزشکی رئال هم شرکت کرد؛ ولی به یکباره زیدان اعلام کرد که نه به او و نه هیچ بازیکنی نیاز ندارد و به حمایت از بازیکنانی که در اختیار دارد، پرداخت. به این ترتیب با وجود تلاش مدیریت رئال برای جذب کپا، انتقال او حداقل تا تابستان منتفی شد. رئال قرار بود 20میلیون یورو رقم فسخ کپا را پرداخت کند.

در سوی دیگر کپا که در حال حاضر گلر سوم تیم ملی اسپانیا محسوب می‌شود، پس از رد چند پیشنهاد قرارداد بیلبائو، به شدت تحت فشار باشگاه و هواداران قرار دارد و با 23سال سن به سختی قادر به کنترل شرایط موجود است. به همین دلیل او اصرار داشت همین زمستان به رئال منتقل شود.

مدیران رئال پس از پیچیده شدن اوضاع به کپا که از ناحیه زانو مصدوم است، توصیه کردند که جراحی کند تا 3ماه آینده را به دور از میادین باشد و به این ترتیب در انتهای فصل او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند. واکنش باشگاه بیلبائو به این خبر منفی بود و مربی این تیم در مصاحبه‌ای گفت که کپا بدون مجوز باشگاه اجازه جراحی زانوی خود را ندارد. باید دید در روزها و هفته‌های آتی در نهایت وضعیت کپا چه خواهد شد و او با بیلبائو تمدید می‌کند یا منتظر رئال خواهد ماند.

ورزش‌سه

۵    
آی اسپورت
2018-01-10 17:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر