فهرست
عباس‌زاده رکورد عنایتی را شکست؛ ۵۲گل در ۶۴بازی
عباس‌زاده رکورد عنایتی را شکست؛ ۵۲گل در ۶۴بازی

عباس‌زاده رکورد عنایتی را شکست؛ ۵۲گل در ۶۴بازی

آی اسپورت- محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی مازندران که در ابتدای نیم فصل دوم به تیم زادگاهش برگشت، با عملکرد خوبش توانست یک رکورد جدید در فوتبال کشور از خود به جای بگذارد. مهاجم محبوب مازندرانی‌ها در بازی مقابل بادران تهران توانست هتریک کند تا تعداد گل‌های خود را پس از ۶۴ بازی با پیراهن نساجی به عدد ۵۲ برساند. به این ترتیب او در بازی شصت و چهارم توانست از مرز ۵۰ گل زده برای یک باشگاه عبور کند. در دو دهه گذشته که آمار فوتبال ایران با دقت بیشتری ثبت می شود، رکورددار این عنوان رضا عنایتی بوده که پس از ۷۰ بازی توانسته بود گل پنجاهم خود برای استقلال را به ثبت برساند.

عباس زاده، رکوردی که عنایتی که در فصل ۸۴-۸۵ با لباس استقلال ثبت کرده بود را جا به جا کرد. عباس‌زاده در نخستین فصل حضورش در نساجی توانست با ۱۸ گل آقای گل لیگ یک شود. او فصل گذشته هم با ۲۴گل توانست عنوان آقای گلی خود را تکرار کند. او در فصل جاری نیز تا به اینجا ۹ گل در ۱۰ بازی برای تیم شمالی زده. عباس زاده به این ترتیب  میانگین ۰.۸۱ گل در هر بازی را ثبت کرده است.

متریکا 

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-03-31 15:51:00
نظر دهید

۴ نظر
ژان والژان
شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
خبرنگار نماهای بیسواد و لنگی و کج فهم مثل این یارو یا لنگی پور چرا نمی فهمند که لیگ 1 با لیگ برتر فرق داره و رکورد های مثل ایلیچ و عباس زاده و .. با توجه به تفاوت سطح کیفی دو لیگ قبال قیاس نیست
نفهم .. بفهم !!
لنگ اسپورت
شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
احسنت به تاجی باغیرت ژان والژان
۲
شیش ۹۶یا شیش ۵۲
يكشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
قهرمانی توی دسته ۳ هم از قهرمانی جام جهانی سخت تره
آبی 2❇❇
شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
ننگ بر تو که فرق لیگ برتر جام باشگاه آسیا و...نمی دونی وفقط میخوای یه اراجیفی بنويسي
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر