فهرست
واکنش‌ها به حضور مجلسی‌ها در روسیه؛ منقلب نشوید!
واکنش‌ها به حضور مجلسی‌ها در روسیه؛ منقلب نشوید!

واکنش‌ها به حضور مجلسی‌ها در روسیه؛ منقلب نشوید!

آی اسپورت – از وقتی خبر حضور 6 نماینده مجلس در روسیه برای تماشای جام جهانی منتشر شده، واکنش‌های زیادی نسبت به این خبر در فضای مجازی دیده شده است. تقریبا تمام واکنش‌ها منفی است و هیچکس از این اتفاق استقبال نکرده است. البته احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به این خبر گفته هیئت رئیسه مجلس با این سفر کاملا مخالف بوده و اطلاعی از آن هم ندارد. او تاکید کرده که این موضوع حتی در کمیته سفرهای خارجی مجلس هم مطرح نشده و در صورت بیان این موضوع، قطعاً با آن مخالفت خواهد شد. در ادامه بعضی از این واکنش‌ها را که در فضای مجازی منتشر شده‌اند بخوانید:

به نمایندگان مجلس سرزمینم بگویید در جام‌جهانی سفره‌ای پهن نیست، همه چیز سلف سرویس است.

کاش این نماینده‌هایی که میخوان با پول مردم برن جام‌جهانی مازیار ناظمی رو هم با خودشون ببرن همونجا با محمد صلاح عکساشو بگیره، دیگه آوردن صلاح به ایران از سر این بچه بیفته.

قراره به قید قرعه ۶ نفر از نمایندگان مجلس رو بفرستن روسیه برای تماشای مسابقات. اگر تعدادی از آنها خانم باشند، چه می‌شود؟ همسرشان اجازه خروج از کشور را می‌دهد؟ در بین آن همه مرد، منقلب نمی‌شوند؟ از زنان ایران خجالت نمی‌کشند؟ اینها به کنار، هزینه سفر از کجا تامین می‌شود؟ از بیت‌المال؟

مملکت گل و بلبل همینجاست. گزارشگر نمی‌فرستن که از روسیه گزارش کنه ولی ۶ تا نماینده مجلس می‌خوان بفرستن روسیه.

٦ نماینده از مجلس شورای اسلامی جهت نظارت به تیم ملی به روسیه می‌روند! از این جمع، فعلاً اسم غلامرضا کاتب و غلامرضا تاجگردون لو رفته. به چه حقی باید بروند؟ چه قدمی برای تیم ملی برداشته‌اند؟ تاکنون کدام مشکل تیم ملی را حل کرده‌اند؟

با توجه به مهیا نبودن زیرساخت‌های فرهنگی در استادیوم‌های روسیه، بهتر نیست جناب آقای سعیدی و دیگر نمایندگان بهشت خود را نفروشند و جام جهانی را مانند اقشار مختلف جامعه، از تلویزیون دنبال کنند؟

علی رغبتی مدیر دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش، بي سر و صدا چمدان بسته براى جام جهانى. خیلی به فوتبال خدمت کرده. مثلاً آبان ۹۳ نیم‌ ساعت روی خط برنامه ۹۰ در مذمت شرابخواری زلاتکو کرانچار صحبت کرد تا تیم امید در مسیر المپیک ریو، هنوز تشکیل نشده منهدم شود.

وقتی نمایندگان مجلس شوراى اسلامى به جام جهانی می‌روند، از اعزام داود عزیزی مدیر دفتر امور مجلس وزارت ورزش نباید تعجب کنید. او هم چمدان سفر را بسته.

الان اگه خانمای خارجی و حتی ایرانی تو ورزشگاه‌های روسیه با دیدن نماینده های مجلس منقلب بشن گناهش پای کیه؟

وزارت ورزش بودجه فدراسیون کشتی را بخاطر مشکلات مالی نصف می‌کند. اما برای اعزام کاروان به جام جهانى مشکل مالی ندارد!

۲۳ ۸  
آی اسپورت
2018-06-05 18:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علیار
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۳
همین نمایندگان سال گذشته ۷۵ میلیارد به حساب تیم استقلال واریز کردند بعد از بیت المال شرم کنند?
Kian
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
خوشم میاد جوری سوختی که اینطوری ذهنت درگیر استقلال هست که ربط و بی ربط استقلال ورد زبانته،خخخخ،۷۵ میلیارد نه،۷۵۰ میلیارد بوده،نماینده های مجلس؟ ،آخه چقدر متوهمید شما خخخخخ :)))) رییس جمهور و کل وزارت اگه بخاطر استقلال اون خفت رو میکشیدن شما چی میگفتید متوهما،البته میدونم همه اینا بخاطر اینه که فرار ب جلو کنید که دیگه گندش درنیاد تیم محبوب حکومتید
Shahar.ir
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
گندش رو در آوردن یک مشک [...] نشستن تو مجلس البته [...] ما مردم هستیم که اینارو فرستادیم طویله که نماینده ما باشن
ميلاد
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
بخصوص از بازيهاي برزيل دوري كنيد . مشكلات اختلاف فرهنگي اوونجا زياده.
مارال
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
نگران نباشید بابا اینا منقلب نمیشن! اینا که از ما نیستن !
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۸
به این جمع جناب فتاحی از سازمان لیگ و بهمنی از روابط عمومی رو هم اضافه کنید . چرا این بزرگواران باید برن عشق و حال؟ رو چه حساب با پول من میرن کیف میکنن و تا پول آب معدنی هتلشونم فاکتور میکنن و میگیرن؟! چه نقشی دارن که اگه نباشن تیم ملیمون اونجا بدون اینا به چوخ میره؟! تف تو این مملکت تف تو این فدراسیون . تف تو صورت خبرنگار و خبرگزاری ای که هر روز اینا رو تیتر نکنه و کش نده . تف تو صورت من و امثال من که این همه ظلم و سیاهی رو میبینیم ولی وجود نداریم خودمونو خانوادمونو کشورمونو از دست این شیاطین آزاد کنیم.
استقلالی باافتخار
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۵
دم همين نمايند گان گرم ک نگزاشتند استقلال از لیگ قهرمانان اسیا حذف نشود
دوستان نمک نشناس نباشیم ما ھواداران اسقلال از نمایندگان شدیف مملکت راضی ھستیم و امسا ھم بیشترین بودجہ ب ما تعلق گرفت پارسا ھم گرانقیمت ترین تیم تاریخ لیگ برتر شدیم وامسا ک خیلی وزارت ورزش ب ما لطف داشت دمشون گرم
اشکان
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۲۵
علنا از کانال اقای رستم پور دزدی میکنید. تو که خبرنگاری این طوری دزدی نمیدونم چرا انتظار نداری نماینده مجلس عین خودت دزد نباشه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر