فهرست
حمله هواداران سپیدرود به عادل؛ جمله عجیب!
حمله هواداران سپیدرود به عادل؛ جمله عجیب!

حمله هواداران سپیدرود به عادل؛ جمله عجیب!

آی اسپورت - فقط یک جمله کافی بود عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ خطاب به خداداد عزیزی بگوید در تیم گرفتن کمی شتاب‌زده عمل می‌کند تا هواداران سپیدرود علیه مجری و تهیه کننده این برنامه واکنش منفی نشان بدهند! حمله به فردوسی پور از سوی هواداران تیم خسته‌ای صورت می‌گیرد که پیش فصلی عذاب آور را تجربه کردند.

تیم خسته‌ای که فصل گذشته با علی نظر محمدی پشت سر هم باخت و تا مرز سقوط به لیگ یک پیش رفت؛ تیمی که با حضور علی کریمی، کمی جان گرفت و سرانجام در لیگ برتر ماندنی شد. با این همه هواداران سپیدرود برای حفظ احترام خود سخت می‌جنگند و دوست ندارند به هر بهانه‌ای حرف بخورند!

دو شکست سنگین این تیم در هفته‌های نخست لیگ نشان داد آن مجادله‌های بی حاصل و دو پاره شدن تیم، دودش به چشم همین مردم رفته است؛ دیگران نان این دعواها را خوردند و پول‌شان را گرفتند. اشک‌ها اما برای هواداری باقی ماند که به پول نمی‌اندیشد، که فوتبال را همین جور عشقی و دلی دوست دارد.

درد سپیدرود هم امروز عادل فردوسی پور نیست و حمله به او که همیشه به فوتبال گیلان روی خوش نشان داده، سپیدرود را از این بحران نجات نمی‌دهد. مشکل سپیدرود از جای دیگر است؛ از بی لیاقتی مدیران و مسولان است؛ تکثیر تمام این دردها در دل مجموعه برنامه ۹۰ و حمله به فردوسی پور فقط برای چند روزی این سرطان را شیمی درمانی می‌کند. منشا درد یک جای دیگر است؛ دارو را باید به همان نقطه تزریق کرد...

 

خبر ورزشی

۸    
آی اسپورت
2018-08-08 13:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر