فهرست
معرفی کریم در ناتینگهام‌پست: دیوانه گلزنی
معرفی کریم در ناتینگهام‌پست: دیوانه گلزنی

معرفی کریم در ناتینگهام‌پست: دیوانه گلزنی

آی اسپورت- باشگاه ناتینگهام‌فارست کریم انصاری‌فرد را به خدمت گرفت و حالا باید به این مسئله فکر کرد که آیا آیتور کارانکا (سرمربی ناتینگهام فارست) با توجه به فرا رسیدن فصل نقل‌وانتقالات زمستانی اروپا روی گزینه دیگری نیز تمرکز خواهد کرد یا نه؟

سایت ناتینگهام‌پست در این باره نوشت: «کریم انصاری‌فرد تجارب زیادی دارد و گل‌های بسیاری در دوران حرفه‌ای‌اش از جمله برای تیم ملی فوتبال ایران به ثمر رسانده است. شاید برخی افراد بگویند آن‌ها در جام جهانی روسیه از مرحله گروهی صعود نکردند، اما چمپیونشیپ انگلیس چیز دیگری است. کریم انصاری‌فرد در لیگی همانند چمپیونشیپ نبوده است و نیاز به زمان برای هماهنگی دارد. او بازیکن سرعتی و دیوانه گلزنی است. چند بازیکن خوب در خط حمله تیم ناتینگهام‌فارست حضور دارند که رقابت خوبی میان آن‌ها شکل خواهد گرفت.حتی بازیکنی با بالاترین سطح فنی نمی‌تواند به آسانی خود را با شرایط لیگ و تیم جدیدش تطبیق بدهد. به این خاطر هماهنگی انصاری‌فرد با چمپیونشیپ نیازمند زمان است تا جای پاهای خود را پیدا کند. این همانند چیزی است که تابستان گذشته میلادی برای پسران پرتغالی ناتینگهام‌فارست رخ داد.

کریم انصاری‌فرد شنبه گذشته برای نخستین بار با پیراهن تیم ناتنیگهام‌فارست دقایقی برابر تیم شفیلدیونایتد بازی کرد. انتظار می‌رود این ملی‌پوش ایرانی در هفته‌های آینده به ترکیب اصلی تیم جدیدش در چمپیونشیپ انگلیس راه پیدا کند. تندایی دارویکا، هافبک انگلیسی ناتینگهام‌فارست درباره کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی و نخستین‌ بازی‌اش در ترکیب این تیم برابر شفیلدیونایتد می‌گوید: «این نخستین بازی کریم انصاری‌فرد بود و نشان داد که نگرش به او مثبت است. کریم در این بازی میل خود به گلزنی در قامت یک مهاجم و کمک به تیم ناتینگهام‌فارست را به نمایش گذاشت. مسئله مهم این است که نمی‌خواهد گلی را از دست بدهد. کریم انصاری‌فرد در بازی با تیم شفیلدیونایتد خوب بود، چون از مدت‌ها قبل با ما تمرین می‌کند. او منتظر ماند تا پس از کسب ویزای کارش برای ناتینگهام‌فارست بازی کند. انصاری‌فرد ویژگی‌های خوبی دارد و در دروازه حریف سرعتی و تمام‌کننده خوبی است. زمانی که فرصتی برای بازی در تیم ناتینگهام‌فارست پیدا کند می‌توانیم امیدوار باشیم چندین گل برای ما بزند. او مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است.»ناتینگهام‌فارست با حضور در رده ششم جدول 24 تیمی این رقابت‌ها دارای شانس صعود به لیگ برتر انگلیس است.

۱    
آی اسپورت
2018-11-09 12:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر