فهرست
پاداش و کردجهان، بهترین گلزنان لیگ یک
پاداش و کردجهان، بهترین گلزنان لیگ یک

پاداش و کردجهان، بهترین گلزنان لیگ یک

آی اسپورت - نیمی از گل‌های شهرداری ماهشهر توسط فرشید پاداش به ثمر رسیده است. این بازیکن 26 ساله موفق شد در نیم‌فصل، عنوان آقای گلی لیگ یک را کسب کند. پاداش در منطقه جنوب کشور و در تیم‌هایی چون شاهین ماهشهر، نفت و گاز گچساران سابقه بازی دارد تا اینکه با صعود شهرداری ماهشهر به لیگ یک با نظر سرمربی وقت کوروش موسوی راهی این تیم شد.

فرشید پاداش
فرشید پاداش

پاداش در همان هفته اول مقابل راه‌آهن سه گل از 4گل تیمش را به ثمر رساند تا درخشش این بازیکن از همان هفته اول شروع شود. فرشید پاداش در 17 بازی که در این فصل انجام داد موفق شد مقابل تیم‌های شهرداری تبریز، صبای قم، بادران، نفت مسجدسلیمان، ماشین‎سازی تبریز و ملوان گلزنی کند تا با 10 گل زده در رده اول گلزنان نیم‌فصل قرار بگیرد.

 

اویس کردجهان
اویس کردجهان

بعد از پاداش، نوبت به اویس کردجهان می‌رسد. بازیکنی که با یک گل زده کمتر از آقای گل لیگ، در تعقیب فرشید پاداش است. بازیکن با تجربه ایرانجوان بوشهر که سابقه بازی در تیم‌های ذوب‎آهن و مس سرچشمه را در کارنامه دارد. اویس کرد جهان هم دقیقا نیمی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند. نکته قابل توجه اینکه 6 گل از گل‌های کردجهان از روی نقطه پنالتی و 3 گل هم از روی ضربه کاشته به ثمر رسیده است. یعنی این بازیکن هنوز گلی در جریان بازی نزده است.

 

۲    
آی اسپورت
2017-12-13 14:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر