فهرست
رفتار عجیب گلزن؛ چرا فرهادی شادی نکرد؟
رفتار عجیب گلزن؛ چرا فرهادی شادی نکرد؟

رفتار عجیب گلزن؛ چرا فرهادی شادی نکرد؟

آی‌اسپورت- اسماعیل فرهادی مهاجم باتجربه گسترش فولاد که سال ها با پیراهن ذوب آهن در فوتبال ایران حضور داشت، موفق شد گل تیمش را مقابل پرسپولیس به ثبت برساند. فرهادی که با پیراهن ذوب آهن بارها مقابل پرسپولیس به میدان رفته بود و سابقه گلزنی به سرخپوشان را هم دارد، حالا برای اولین بار با پیراهن گسترش فولاد دروازه پرسپولیس را باز کرده. نکته قابل توجه بعد از گلزنی او به پرسپولیس شادی نکردنش بود. فرهادی بعد از باز کردن دروازه تیم برانکو ایوانکوویچ دست هایش را بالا گرفت و بدون اینکه شادی انجام دهد از بازیکنان تیمش هم خواست چنین درخواستی از او نکنند. این اقدام فرهادی در حالی عجیب به نظر می رسد که او تاکنون سابقه بازی در پرسپولیس و شاگردی برانکو را در کارنامه ندارد و دلیل شادی نکردنش مشخص نیست.

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-01-18 17:53:00
نظر دهید

۴ نظر
وحید
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
شما تو باغ نیستی داداش
کشتی سانجی..... سالگرد پلاسکو....
سعید
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
دمت گرم. کاملاً درسته. نمیدونم چرا اینقدر آی کیو بعضی از نویسنده های این سایت نابوده
یاشاسین تراختور
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
کاش یک ذره از شعور این بازیکن تو لنگی ها هم بود و بخاطر گل تساوی آن هم بعد از پایان وقت تلف شده به لطف داور ، خوشحالی آن چنانی نمی کردند.
همون شعوري كه تو ورزشگاهتون داد ميزنن خليج العربي؟! يا اون شعوري كه با وجود اينكه راي شما بالاي ١٠٠٪؜ هست ولي به خواهر و مادر و ... بازيكنا فحش ميدين؟! وطن فروشا خواهشا به هيس فرشاد توجه كنن و سكوت اختيار كنن!! لااقل راجع به شعور صحبت نمنن
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
همون شعوري كه شما ندارين و فحش ميدين و خليج العربي خليج العربي ميكنين؟ ديگه شماها راجع به شعور حرف نزنين لطفا!! با تشكر!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر