فهرست
پیگیری سوپرجام، تیر فتحی در تاریکی
پیگیری سوپرجام، تیر فتحی در تاریکی

پیگیری سوپرجام، تیر فتحی در تاریکی

آی اسپورت - باشگاه استقلال پیگیر بازگرداندن نتیجه سوپرجام است و می‌خواهد این بازی را تجدید کند. با توجه به تاخیر در روند رسیدگی به پرونده‌ای که باشگاه استقلال علیه سازمان لیگ در دادگاه عالی ورزش مطرح کرده و قرار است نتیجه بعد از پایان این فصل اعلام شود، بسیار بعید است که این ماجرا سودی برای باشگاه استقلال به همراه داشته باشد و نتیجه‌ای حاصل شود. در همین راستا سایت باشگاه استقلال درباره ماوقع نشست گزارشی کوتاه را به این شرح منتشرکرده است:«جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال در مورد سوپر جام، روز جمعه در محل دادگاه عالی ورزش ( cas ) در لوزان سوییس برگزار شد. این جلسه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ به وقت سوییس ( ۱۲ تا ۱۸ به وقت تهران ) با حضور قاضى بلغارستانی پرونده، آقایان امیر حسین فتحی مدیر عامل، علی خطیر معاون و همچنین وکیل باشگاه استقلال، مدیرعامل و معاونان باشگاه پرسپولیس، آقایان حسن زاده و خسروی از فدراسیون فوتبال و نیز سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار شد که ۲ وقت تنفس ۱۵ دقیقه ای هم داشت. در جریان این جلسه، قاضی پرونده با آقای اکبر ملکی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد جزییات پرونده به صورت تلفنی گفت و گو کرد که توسط مترجم رسمی ترجمه شد. از نکات حائز اهمیت در این جلسه این بود که همه طرفین موضوع در خصوص ادله و مدارک و مستندات خود صحبت و قاضی پرونده هم در مورد ابهامات و مسایل مورد نظر خود سوالاتی را مطرح کرد. در پایان هم مقرر گردید قاضی پرونده پس از بررسی‌های نهایی، نظر خود را در مورد پرونده سوپر جام به cas اعلام کند.» امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز بلافاصله پس از این جلسه بامداد شنبه به تهران بازگشت و حالا سران باشگاه استقلال باید منتظر باشند تا نتیجه اعلام شود. البته روند رسیدگی به این دعوی طوری نبوده که بتوان ازبازگشت نتیجه سوپرجام چندان امیدواربود.

سکوت فتحی در مقابل مقصران اصلی

دراین میان ابهامی که هنوز به آن پاسخ داده نشده این است که چرا مسببان شکست استقلال در سوپرجام پیگیر ماجرا نیستند و این موضوع را به حال خود رها کرده‌اند و حتی مدیران کنونی باشگاه استقلال که اعتقاد دارند حق استقلال تضییع شده از مدیران سابق بابت چرایی شرکت نکردن در دیدار سوپرجام سوالی نمی‌پرسند و منتقد تصمیم اشتباه آنها نمی‌شوند؟ فتحی در حالی که بارها علیه مدیران قبل‌تر از افتخاری مطالبی را در رسانه‌ها به زبان آورده و سیاست‌های کاری و بدهی‌های آنها را زیر سوال برده، اما در موضوع مهم سوپرجام هیچ نقدی به تصمیم‌های عجیب افتخاری و توفیقی نداشته است که این دوگانگی رفتار آقای مدیر نشان می‌دهد که اساسا نقدهای او افرادی را در بر می‌گیرد که هنوز هم مدعی حضور روی صندلی مدیرعاملی باشگاه استقلال هستند. اینکه فتحی چرا ماجرای سوپرجام را رها نمی‌کند و این پرونده را که مشخص است هیچ سودی برای باشگاه استقلال به همراه ندارد، به حال خود رها نمی‌کند نیز از عجایب این روزهای باشگاه استقلال است.

ایران ورزشی

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-03-16 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کاج
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
سلیطه های هوچی گر حکومتی اونقدر باج گرفتن و حق رو براشون ناحق کردن که براشون عادت شده.
تیری در تاریکی؟؟؟ میدونید این تیر چند میلیارد خرج برداشته؟ اگه کیسه ببازه که حتما هم میبازه باید تمامی هزینه های دادگاه و طرفین دعوی رو پرداخت کنه ولی وزیرپرسپولیسی مشکل شون حل میکنه نشد تو صحن مجلس خاله پروانه موضوع رو حل میکنه
۱
Asqar
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۲
به کوری چشم ایران ورزشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر