فهرست
کنفرانس تاتنهام-چلسی؛ شخصیت قوی‌ ما
کنفرانس تاتنهام-چلسی؛ شخصیت قوی‌ ما

کنفرانس تاتنهام-چلسی؛ شخصیت قوی‌ ما

آی‌اسپورت- در پایان بازی تاتنهام و چلسی، این پوچتینو بود که توانست کونته را شکست دهد. درحالی که در 13 هفته گذشته سرمربی چلسی برابر همه سرمربیان لیگ جزیره پیروز شده بود.

پوچتینو در پایان بازی گفت: ما خیلی خوشحالیم چون مهم‌ترین چیز این بود که شخصیت قوی‌مان را نشان دادیم. ما خیلی رقابتی هستیم. شاید مشکل ما همین بود که فصل گذشته نتوانستیم رقابت کنیم و قهرمان شویم. نمایش خیلی محکمی داشتیم و باعث شد به بازیکنانم افتخار کنم. فکر می‌کنم فصل گذشته برای ما خیلی بد تمام شد. به نظرم قبلا بیشتر موقعیت خراب می‌کردیم. برای من، رقابتی بودن یعنی سخت تلاش کردن و در این سبک بازی‌ها باید تلاش کرد، سختی کشید و جنگید. گاهی باید توپ را به حریف داد زیرا آن‌ها فشار می‌آورند و در آن لحظه برتری ذهنی با شماست.

کونته هم گفت: از قبل می‌دانستیم اینطور خواهد شد. فکر می‌کنم بازی را با آرامش دیدم. آن‌ها در پایان نیمه اول گل زدند و درست در بهترین دقایق عملکرد ما در نیمه دوم هم گل زدند. این که روند پیروزی‌هایمان متوقف شد ناراحت کننده است ولی تاتنهام تیم خوبی است، یک تیم قدرتمند و فکر می‌کنم یکی از تیم‌هایی است که تا پایان برای جام خواهد جنگید. فصل گذشته تا پایان جنگیدند و امسال هم به همین شکل خواهد بود. دو تیم خوب در یک بازی با فشار بالا سعی کردند پیروز شوند. تاتنهام در دو لحظه عجیب گل زد و ما هم در نیمه دوم دو موقعیت عالی برای تساوی کردن را از دست دادیم.

     
آی اسپورت
2017-01-06 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر